را حفظ خواهد کرد به اندازه کافی COVID-19 دوز واکسن برای Parsis: سرم موسسه هند مدیر عامل

توسط PTI

PUNE: “بیش از اندازه کافی” دوز COVID-19 واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca نگه داشته شود برای پارسی انجمن, اژدر helen clark, مدیر ارشد اجرایی از واکسن های محلی تولید سرم در موسسه علوم هند (SII) گفته است.

Helen clark, در حالی که پاسخ دادن به یک صدای جیر جیر توسط تهیه کننده فیلم رونی Screwvala اما مشخص نیست مقدار دوز نگه داشته می شود برای جامعه است که دست و پنجه نرم با کاهش جمعیت.

هنگامی که تماس یک سخنگوی SII گفت PTI که آن را فقط یک “گاه به گاه و گفتگوی دوستانه” بین دو فرزند و یک بار واکسن ساخته شده است “هر کس خواهد بود آن را”.

روز یکشنبه در پاسخ به رونی Screwvala در توییتر, helen clark گفت: “Yes @RonnieScrewvala ما حفظ خواهد شد بیش از اندازه کافی برای جامعه. ظرفیت تولید ما فقط یک روز خواهد بود به اندازه کافی برای پوشش هر پارسی در این سیاره است. با توجه به اندازه جامعه ما است.”

Srewvala در صدای جیر جیر خود را در جایی که او تا به حال برچسب گذاشته شده توسط helen clark گفت: “توجه داشته باشید سبکتر از پارسی ها به نژاد منقرض شده (هر چند avg سن پارسی را نشان می دهد در غیر این صورت) وجود یک لابی که به عنوان واکسن آمده در آن وجود دارد خواهد بود یک سهمیه ویژه تحت صرفه جویی از انقراض نژاد & چرا اگر یک پارسی است و در خط مقدم آن است.”

زمانی که PTI خواسته SII از طریق e-mail چگونه بسیاری از واکسن دوز خواهد بود این سایت متعلق به انجمن شرکت سخنگو گفت: “این فقط یک بازی گاه به گاه و گفتگوی دوستانه بین دو Parsis. هنگامی که واکسن ساخته شده است هر کس می خواهد آن را گرفتن. آن است که خیلی زود به بحث در مورد این.”

در استراتژی توزیع واکسن در هند پس از تولید در سطح توده سخنگوی گفت: “هنگامی که این واکسن در آزمایشات انجام می شود و موفقیت آن خواهد بود تهیه و توزیع شده توسط دولت به طوری که مردم اصلا به آن را خرید به طور مستقیم”.

Helen clark هفته گذشته گفت: این شرکت با هدف تولید 300 میلیون تا 400 میلیون دوز در سال-پایان پس از موفقیت اولیه و اخذ مجوز دادگاه.

او گفت: به عنوان بخشی از توافق با AstraZeneca SII می تواند تولید یک میلیارد دوز برای هند و نزدیک به 70 پایین و کشورهای با درآمد متوسط.

وجود دارد هیچ چالش ها در تولید واکسن دوز و شرکت شروع خواهد شد با ساخت 60 تا 70 میلیون دوز در هر ماه است.

شيوع COVID-19 عفونت در بمبئی و پونا کمک خواهد کرد که آزمون اثربخشی واکسن تهیه شده توسط دانشگاه آکسفورد و AstraZeneca SII گفت: در هفته گذشته.

تا پایان ماه اوت بین 4000 تا 5000 نفر در پونا و بمبئی خواهد بود با تزریق واکسن به عنوان بخشی از آزمایشات که در حال برنامه ریزی به آخرین بیش از دو ماه آن را گفت.

از دانشگاه آکسفورد است گزارش پیشرفت رضایت بخش از واکسن نتایج آزمون و بزرگتر انجام آزمايش در انگلستان است.

در هند آن را انتخاب کرده است SII به عنوان شریک تولید است که برای انجام آزمایشات در زمینه قبل از گرفتن نهایی nod برای اطمینان از آنها بی خطر و موثر برای سرخپوستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de