اطمینان حاصل شود زمین, کار, دارایی های حفاظت شده برای مردم محلی: جامو و کشمیر فرماندار

توسط PTI

احمدآباد: این جامو و کشمیر دولت خواهد اطمینان حاصل شود که شغل اراضی و دارایی های حفاظت شده برای مردم از قلمرو اتحادیه آن را به عنوان دعوت به سرمایه گذاری پس از abrogation از وضعیت خاص آن معاون فرماندار GC Murmu گفت:.

LG بود خطاب به تجار و بازرگانان در یک roadshow سازمان برای آینده جامو و کشمیر سرمایه گذاران جهانی در اجلاس سران.

“اجازه دهید به شما بگویم بسیاری از دلهره وجود دارد و مردم محلی نیز هراس است که اگر ما باز جامو و کشمیر وجود دارد خواهد بود یک میزبان از افرادی که از خارج و چه در مورد ما ؟ “در این فروم من می خواهم بگویم که اگر چه ما باز کرده اند تا همه چیز ما را به آن را ببینید که کار زمین و دارایی های حفاظت شده برای (محلی) مردم آن را به عنوان اتفاق می افتد در گجرات” Murmu گفت.

Murmu گفت: J-K, جوانان هستند و فعال و صالح و وجود دارد هیچ کمبود نیروی انسانی ماهر و صنعت راه اندازی واحد وجود دارد ایجاد خواهد شد فرصت کافی برای آنها.

او گفت: J-K دولت در حال تلاش برای حذف موانع و تسهیل تک پنجره سیستم به منظور جذب سرمایه گذاری و ادعا کرد که جامو و کشمیر بودند شاهد یک “پارادایم شیفت” پس از abrogation از ماده 370 و 35 (یک).

دولت مرکزی در 5 اوت سال 2019 لغو ماده 370 به دور جامو و کشمیر را در وضعیت ویژه و اعلام انشعاب از دولت به دو اتحادیه سرزمین جامو و کشمیر و لاداخ.

“ما باید به اجرا در سه ردیف Panchayati راج سیستم. ما توانمند سازی شهری و محلی ، ما در حال اجرای چیزهای دیگر و همچنین decentralising. همه چیز را در جای خود باشد. ما خواهد بود با تسهیل سیستم پنجره واحد و نیز تکرار Indextb نوع از چیزی. بنابراین شما خواهد شد بیشتر در سهولت انجام کسب و کار” او گفت:.

Indextb سرمایه گذاری توسعه سازمان گجرات دولت به منظور تسهیل در توسعه صنعتی.

جذاب به گجراتی کارآفرینان به سرمایه گذاری در جامو و کشمیر Murmu گفت: نوع دلهره در مورد منطقه که قبلا وجود داشته است است که دیگر در اینجا.

“دغدغه های مانند ستیزه جویی و چیزهای دیگر محدود به خاص در جیب. که بیش از حد تبدیل شده است قابل اغماض است. آنچه اتفاق می افتد در سال قبل از آن از بین رفته است. وجود یک فضای صلح آمیز وجود دارد,” او گفت:.

Murmu گفت: در حالی که وجود دارد هیچ محدودیتی در حال حاضر در خارج از خرید زمین در J-K دولت است که سرمایه گذاری در زیرساخت های شهری و اتصال و اختصاص یک بانک زمین برای راه اندازی صنایع.

او گفت: در حالی که این منطقه کافی برق آبی تامین نیروی انسانی ماهر و اتصال خود را از دولت آمده است “بسیار رقابتی سیاست” پیش نویس بخشی از سیاست به منظور تسهیل سرمایه گذاری است.

“ما در حال بازسازی بخش های ساده و, همه چیز برای ارائه سهولت انجام کسب و کار. ما تسهیل همه چیز,” او گفت:.

J-K دولت برگزار شد ششمین و آخرین roadshow در احمدآباد برای آینده سرمایه گذاران اجلاس در مه برگزار می شود.

از آن به دنبال جذب سرمایه گذاری به ویژه در زمینه منسوجات و مواد غذایی پردازش و تولید از گجرات.

پنج roadshows بودند زودتر برگزار شد در بنگلور کلکته و بمبئی و حیدرآباد و چنای با تفاهم نامه امیدوار کننده سرمایه گذاری 10 ، 000 تومان کرور روپیه امضا رسمی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im