خواهد شد درخواست رهبران جهان از, مالی, بدن برای تسکین بدهی به مبارزه COVID-19: PM عمران

Geo News/تصویر از طریق اخبار

اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان در یک سخنرانی تلویزیونی به آدرس کشور روز یکشنبه اعلام کرد که درخواست تجدید نظر به رهبران جهان, موسسات مالی و سازمان ملل متحد به “راه اندازی یک ابتکار عمل است که به تسکین بدهی به کشورهای در حال توسعه برای مبارزه با کروناویروس”.

در طول زنده تلویزیونی, آدرس PM عمران گفت: تجدید نظر در آمد در کشورهای در حال توسعه مشکلات مانند بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی است که پاکستان نیز مواجه است. او تصریح کرد که نگرانی اصلی این بود که مردم فقیر باید از گرسنگی می میرند با توجه به مستندات شامل COVID-19 همه گیر است که به کشته شدن حدود 90 نفر در کشور و بیش از 110,000 سراسر جهان است.

“جدا از حاوی ویروس و مقابله با بحران اقتصادی بزرگترین نگرانی ما در حال حاضر مردم در حال مرگ از گرسنگی,” او گفت:. “معضل در یک طرف [است] توقف مردم در حال مرگ از ویروس [و] از سوی دیگر جلوگیری از مرگ و میر ناشی از گرسنگی به عنوان یک نتیجه از این مستند.

برتر گفت: مشکل دیگر جهان در حال توسعه مواجه است “یک اختلاف در منابع در دسترس” برای کشورهای در حال توسعه و کشورهای توسعه یافته است.

در حالی که ایالات متحده و آلمان و ژاپن آمده اند تا با کمک بسته های 2.2 تریلیون دلار, €1 تریلیون و $1 تریلیون دلار به ترتیب “حداکثر محرک ما می تواند استطاعت است 8 میلیارد دلار” برای یک کشور با جمعیت 220 میلیون نفر است.

“این مسئله با بسیاری از کشورهای در حال توسعه به خصوص کشورهای در حال توسعه که از درد و رنج بسیار بالا بدهی به نسبت تولید ناخالص داخلی” PM عمران اضافه شده و اشاره کرد که “این بسیار مدیون کشورهای” در حال حاضر با مشکل کمبود مالی فضایی.

“ما باید این پول را صرف در حال حاضر نامعقول خدمات بهداشتی و ثانیا برای جلوگیری مردم از مرگ از گرسنگی.

“من خواهد بود جذاب به رهبران جهان به سر از موسسات مالی به دبیر کل سازمان ملل متحد برای راه اندازی یک ابتکار عمل است که به تسکین بدهی به کشورهای در حال توسعه برای مبارزه با ویروس” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im