درخواست تجدید نظر به SC به صورت دستورالعمل برای اطمینان از تاخیر تاکتیک تکرار نیست: Nirbhaya مادر

توسط ANI

دهلی نو: به زودی پس از چهار محکوم به اعدام محکومین در سال 2012 در دهلی نو-باند مورد تجاوز به عنف به دار آویخته شدند به مرگ در Tihar زندان اینجا اوایل جمعه Nirbhaya مادر آشا Devi گفت که او خواهد شد درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور برای صدور دستورالعمل برای اطمینان حاصل شود که در آینده هیچ کس به تأخیر انداختن تصویب تاکتیک های به کار گرفته شده در دختر او را مورد.

“وجود دارد یک جلسه در مارس 23. ما درخواست تجدید نظر به دیوان عالی کشور به وضع دستورالعمل به طوری که تاخیر تاکتیک های مورد استفاده در Nirbhaya مورد تکرار در موارد دیگر. روند بهره گرفتن از راه حل های قانونی با اعدام مجرم باید در زمان محدود” آشا Devi گفت: رسانه ها افراد در اینجا.

“در موارد بیش از یک مجرم آنها باید اجازه داده شود تا تنها فایل های خود درمانی دادخواست و درخواست رحمت و غیره با هم و به طور جداگانه,” او اضافه شده است.

پرسید که آیا او در حال برنامه ریزی برای جشن آشا Devi گفت: “ما فکر نمی هر چیزی شبیه به این.”

او افزود: “امروز می توانم بگویم که من افتخار می کنم دختر من به خاطر از مردم می دانند که من به عنوان Nirbhaya مادر. اگر او می شده اند و امروز در اینجا پس از آن من شده اند شناخته شده به عنوان یک دکتر در, اما در حال حاضر من به عنوان شناخته شده Nirbhaya مادر… من دارما به عنوان یک مادر برآورده شده است امروز.”

چهار مجرم در سال 2012 Nirbhaya تجاوز گروهی و قتل بودند به دار آویخته شدند به مرگ در 5:30 صبح در دهلی Tihar زندان امروز.

حلق آویز شد طبق برنامه پس از سه قاضی دیوان عالی کشور نیمکت را رد کرده و اعدام توسط محکومین’ وکیل AP سینگ به اقامت خود را اعدام و در اواخر شب شنوایی.

چهار مجرم به همراه دو نفر دیگر از جمله رام سینگ و یک نوجوان بود مورد تجاوز قرار گرفته و به طرز وحشیانه ای شکنجه یک زن 23 ساله امدادگر دانش آموز در یک حرکت اتوبوس در جنوب دهلی در شب دسامبر 16, 2012. قربانی درگذشت چند روز بعد پس از مبارزه برای زندگی در دهلی Safdarjung بیمارستان و بعد از آن در سنگاپور بیمارستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>