توسط ANI

حیدرآباد: همه هند Majlis-e-Ittehadul Muslimeen (AIMIM) رئیس جمهور Asaduddin Owaisi روز جمعه ناودان نخست وزیر نارندرا مودی بودن “مردد” در نظر گرفتن چین نام در این سخنرانی در سفر اخیر خود به لاداخ.

“نخست وزیر این خوب است که شما ملاقات ما سربازان و سربازان مجروح را به عنوان به خوبی. انگیزه خود را قطعا افزایش خواهد یافت با این ژست” Owaisi نوشت: در یک سری از توییت خود [تقریبا ترجمه از هندی].

همچنین به عنوان خوانده شده | Ladakhis بالا بردن صدای چینی در برابر نفوذ; نادیده گرفتن هشدار خواهد هزینه هند: Rahul

او همچنین یک کلیپ که در آن ساعت دیده می شد گفت که “هیچ کس وارد شده و هیچ کس در کشور ما” [گفتاری در Hindi]. سابق نامیده می شوند آن را به عنوان یک “یاد ماندنی خیط و پیت کردن-up”.

“او گفت: “mooh تاد jawab” اما به چه کسی ؟ به همین دلیل مردد در نظر گرفتن چین ، امروز نشان می دهد در له ثابت می کند Dushman [چین] ghar mein ghus ke baitha hai (دشمن وارد),” او اضافه شده است.

پرداختن به ساعت به عنوان “chowkidar’ در دیگر صدای جیر جیر AIMIM رهبر حزب مورد سوال اگر از سابق تا به حال هیچ ایده که هند حفظ خواهد برای 12 روز اگر یک جنگ تمام عیار بود به جای.

“آیا chowkidar می دانیم که ما می توانید در بهترین حالت حفظ یک جنگ تمام عیار برای تنها 12 روز مقاطعه در زمان جنگ اتلاف ذخایر ؟” صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

در آخرین صدای جیر جیر Owaisi گفت که دلیل هل دادن برای مجلس برگزار خواهد شد به زودی به طوری که مخالفان به دنبال پاسخگویی از مرکز.

همچنین به عنوان خوانده شده | دوران توسعه طلبی بیش از: مودی قرار می دهد چین در اطلاع در میان لاک بن بست

“این که آیا آن است که Galwan Hot Springs Pangong Tso یا Depsang وضعیت جدی است. این است که چرا من می خواهم خواست که مجلس برگزار خواهد شد به زودی به طوری که مخالفان به دنبال پاسخگویی از دولت و آنها جواب ما نمایش داده شد در مورد اشغال سرزمین های هندی,” سوم خود را صدای جیر جیر به عنوان خوانده شده.

نخست وزیر روز جمعه در سفری غیرمنتظره به لاداخ و جریان توسط افسران ارشد در Nimmoo میان مداوم تنش با چین است. او همراه بود رئیس دفاع کارمندان (سی دی) به طور کلی Bipin Rawat و فرمانده ارتش ژنرال Manoj Mukund Naravane.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی