توسط PTI

دهلی نو: اتحادیه وزیر راوی شانکار پراساد در روز چهارشنبه مورد سوال معترضین برای بالا بردن ‘آزادی’ شعارهای زمانی که کشور در حال حاضر رایگان و ناودان مخالفان به “بد” قانون اساسی بدن ،

او گفت: آزادی بیان اعمال شده است در کشور طبق ماده 19 (1) قانون اساسی اما یادآوری و منطقی “محدودیت” از جمله آزادی است.

“ما از شنیدن شعار ‘آزادی-آزادی’ این روزها در بعضی از نقاط. آزادی از چه ؟ کشور رایگان است. مردم انتقاد دولت آزادانه. آنها می توانند انتخاب کنند یا رای هر کسی. برخی از آنها حتی gherao دانشگاهها و خشمگین در برابر پلیس ، سپس آزادی از چه؟,” پراساد گفت در توییتر.

پرداختن به ‘در نشست’ ارشد بی جی پی رهبر گفت: “آزادی خود را به سطح که در آن شما حتی gherao خود را در دانشگاه و حتی مبارزه با پلیس است.

پس از شما چه کسی را می خواهید آزادی ؟ این سوال به بحث شود”.

او همچنین متهم به مخالفت با پر کردن “collusive” منافع عمومی فرآیندهای باغبانی با یک دستور کار برای اجرا در کشور از طریق راهروهای دیوان عالی کشور است.

پراساد ناودان کنگره رهبر راهول گاندی برای مجموعه خود را از اتهامات علیه دولت و قانون اساسی بدن.

“که castigated کمیسیون انتخابات هند? که علنا به تمسخر CAG? که به مورب نظرات خود را در برابر دادگاه عالی? است که ساخت این نوع اتهامات در برابر رسانه ها به دلیل راهول گاندی نمی تواند چهره شما (دولت) به طور مستقیم. که در معرض خطر یکپارچگی هندی نیروهای مسلح و سایر موسسات ؟ بود که به دنبال شواهدی از Balakot? این بسیار نگران کننده لحظات در سیاست هند,” او گفت:.

این اتحادیه همچنین وزیر آمار را در آن شخصیت که تا به حال ارائه به بازگشت جوایز خود را در اعتراض به دولت.

“من می خواهم به درخواست کسانی که بسیار هیجان زده در مورد گاه به گاه و انتخابی جایزه Wapsi برنامه به عنوان به همین دلیل آنها حفظ سکوت زمانی که جوان هندو دختران مورد تجاوز قرار گرفته و اقلیت مجبور به تبدیل در پاکستان ؟ می کند خود را از مخمصه نه تحریک آنها؟” پراساد گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su