چرا PM نارندرا خاموش و پنهان در قتل سربازان: راهول گاندی

توسط PTI

دهلی نو: کنگره رهبر راهول گاندی در روز چهارشنبه نخست وزیر نارندرا مودی به بیرون آمدن از “پنهان” و به اشتراک گذاری این حقیقت از هند و چین رو خاموش کرد و گفت کل کشور ایستاده است پشت سر او.

سوال نخست وزیر سکوت در وبین هندی و چینی نیروهای نظامی در شرق لاداخ او گفت: کشور نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است و چرا مودی ساکت است.

“به همین دلیل است که نخست وزیر سکوت. که در آن شما پنهان می شوند ؟ شما باید آمد کل کشور ایستاده است پشت سر شما با هم. بیا و حقیقت را به این کشور انجام نمی شود ترس” گاندی نخست وزیر در یک پیام ویدئویی.

همچنین بخوانید: 20 هندی پرسنل ارتش کشته شدند پس از هند و چین بست در Ladakh را Galwan دره

بیست هندی پرسنل ارتش از جمله یک سرهنگ کشته شدند در درگیری با نیروهای نظامی در Galwan دره در شرق لاداخ در شب دوشنبه بزرگترین رویارویی نظامی در بیش از پنج دهه است که به طور قابل توجهی افزایش یافت که در حال حاضر در حال فرار از مرز مناقشه بین این دو است.

سابق کنگره ارشد در پیام خود به اشتراک گذاشته شده در حساب توییتر خود نیز ادای احترام کردند شجاع شهدای کشور است.

او گفت که دو روز پیش 20 سربازان هندی بودند به شهادت و ربوده دور از خانواده و چین ربوده هند سرزمین و غصب آن است.

“چرا PM سکوت ؟ به همین دلیل است که او پنهان شده ؟ به اندازه کافی به اندازه کافی است. ما نیاز به دانستن آنچه اتفاق افتاده است” گاندی زودتر گفت در توییتر.

“: چطور جرات چین کشتن سربازان ما? چگونه جرات آنها را زمین ما?” او گفت:.

کنگره دبیر پریانکا گاندی Vadra نیز خواسته نخست وزیر مودی به نشان می دهد گفت: از آن زمان به ایستادن به چین آن را به عنوان تهدید هند حاکمیت.

“زمین ما حاکمیت ما در حال تهدید ما سربازان و افسران شهید شده ما فقط رفتن به ساکت ماند؟”

“هند سزاوار حقیقت است. آن را سزاوار رهبری است که مایل به انجام هر چیزی قبل از اجازه دادن به زمین آن گرفته شود. نشان می دهد تا گاو ji, از آن زمان به ایستادن به چین,” او گفت: در یک صدای جیر جیر.

ارتش ابتدا در روز سه شنبه گفت که یک افسر و دو سرباز کشته شدند.

اما در اواخر شب بیانیه آن تجدید نظر شده این رقم به 20 گفت: 17 نفر دیگر که “بودند به شدت مجروح و در حین انجام وظیفه و در معرض درجه حرارت های زیر صفر در بن بست محل تسلیم به صدمات خود را.”

منابع دولت گفت: طرف چینی بیش از حد رنج می برد “متناسب تلفات” اما تصمیم به حدس و گمان در تعداد.

آن است که بزرگترین رویارویی بین دو ارتش پس از سال 1967 درگیری در Nathu لا زمانی که هند از دست داده و حدود 80 سربازان در حالی که بیش از 300 چینی پرسنل ارتش کشته شدند در درگیری با اشرار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im