‘چرا MEA سکوت در تقاضا برای ترمیم وضعیت موجود حول و حوش?’ می پرسد چیدمبرم

توسط ANI

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز جمعه سوال که چرا بیانیه صادر شده توسط وزارت امور خارجی (MEA) دیروز سکوت کرده بود و در آن تقاضا برای ترمیم وضعیت موجود حول و حوش و اظهار داشت که این یکی دیگر از پذیرش توسط دولت است که چین اتحادش را تغییر وضعیت موجود در منطقه است.

“MEA بیانیه شب گذشته صحبت از هند انتظار به عنوان” کامل متارکه و د تشدید و مرمت کامل از صلح و آرامش در مناطق مرزی’. خیلی خوب” چیدمبرم گفت: در یک صدای جیر جیر.

او گفت که آن یکی دیگر از رد اين ادعا که هیچ کس تا به نفوذ به سرزمین های هندی.

“اما چرا این بیانیه سکوت در هند تقاضا از ‘ترمیم وضعیت موجود حول و حوش به عنوان در مارس 5, 2020’?,” چیدمبرم گفت: در زیر صدای جیر جیر.

“بیانیه دیگری است که پذیرش چین اتحادش را تغییر وضع موجود بود که حاکم در مارس 5. آن دیگری رد اين ادعا که “هیچ کس تا به نفوذ به هند و هیچ کس در سرزمین های هندی’,” او اضافه شده است.

MEA سخنگوی Anurag Srivastava بود در روز پنج شنبه گفت که این کشور انتظار دارد که طرف چینی به صمیمانه با کار به صورت کامل متارکه و د تشدید و مرمت کامل از صلح و آرامش در مناطق مرزی.

بیست و سربازان هندی از دست داد, جان خود را در خشونت آمیز چهره در Galwan دره در ژوئن 15-16 پس از تلاش های سربازان چینی به طور یک جانبه تغییر وضع موجود در طول ده-تشدید.هندی, ره گیری نشان داد که طرف چینی دچار 43 تلفات از جمله کشته و مجروح در رو کردن. هند و چین شده اند درگیر در مذاکرات به سهولت در حال انجام در مرز تنش است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>