“چرا شما فکر می کنید آنها به شما پول؟’: تاکر چالش های جیم اردن در مبارزات انتخاباتی سهم از گوگل

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson به چالش جمهوری خواه اوهایو در کنگره جیم اردن برای گرفتن مبارزات انتخاباتی پول از گوگل.

اردن ساخته شده اخبار چهارشنبه آتشین ارز با خانه قضائیه فرعی دموکرات که متهم او را از درگیر شدن در “حاشیه تئوری های توطئه” برای پرسش از او پرسید: مدیر عامل گوگل Sundar Pichai در مورد سانسور و انتخابات دخالت.

در طول یک شنبه شب “Tucker Carlson امشب” ظاهر اوهایو کنگره اشاره کرد تلاش برای “تغییر قانون” برای نگه داشتن شرکت های فن آوری به حساب سانسور محافظه کاران است.

تماشا کنید:

“قانونگذاران وظیفه در حال اجرا در کشور و عبور از قوانین ما تعریف و این شرکت ها کار خاصی را برای حک کردن ارائه آنها را با کنگره و کنگره هرگز انجام هر کاری برای مهار آنها و بنابراین ما باید چه, 96 روز تا انتخابات” کارلسون ادعا. “رفتن به هر گونه عواقب تا پس از آن؟”

اردن با اشاره به اهمیت انتخابات نوامبر چرا که دموکرات ها کنترل اما گفت که او و دیگران در حال حاضر “کار با سنا است.”

“به نظر می رسد بسیار دشوار است برای هر نامزد و یا حزب برای پیروزی در هر کاری اگر تمام اطلاعات در مورد مسابقه کنترل می شود توسط افرادی که کار را برای طرف دیگر است که در آن ما در حال حاضر” کارلسون گفت. “اجازه دهید من از شما درخواست جیم Sensenbrenner گرفته شده از گوگل است دوم شما-بزرگترین کمپین مشارکت کننده در آخرین چرخه چرا شما فکر می کنید آنها به شما پول ؟ و چرا شما آن را؟” (مرتبط: اسناد جزئیات گوگل ‘اخبار Blacklist’ نشان می دهد دستی دستکاری خاص در نتایج جستجو)

“اگر آنها می خواهند به ورزش اول خود را اصلاح آزادی و به من پول من مطرح شده 3 میلیون دلار سه ماهه گذشته اگر گوگل به من می دهد چند هزار دلار, بررسی, خدا آنها را برکت دهد,” اردن پاسخ داد. “که تغییر نمی کند که من هستم. شما را دیدم که امروز در کمیته رفتم و بعد از آنها برای موضوع شما فقط مطرح شده است.”

دو به پایان رسید و این بخش را با بحث در مورد تلاش برای حذف گوگل “مسئولیت معافیت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im