چرا انجام شده محقق پشت خود را در دانشگاه

کالین رایت شده بود و در دانشگاهی پیگیری برای 12 سال است. او شروع به کار خود را در کالیفرنیا به تحصیل در رشته زیست شناسی تکاملی و بوم شناسی, و دو سال پیش او مدرک دکترای خود را در مورد این موضوع.

این ماه, با این حال او تصمیم گرفت به نوبه خود پشت خود را در دانشگاه پس از او متوجه شد احتمال تا کنون به دست آوردن یک موقعیت علمی در بسیاری از کالج آمریکایی خواهد بود تقریبا غیر ممکن است به دلیل آنچه که او خواستار “ایدئولوژیک پلیس.” اگر چه او شناسایی به سمت چپ متمایل به برخی از دیدگاه های خود را مانند باور است دودویی شد یک مسئولیت برای دانشگاه های که در آن وجود دارد تاسیس وضع موجود که اغلب خفه محافظه کار و یا گمراه اعتقادات.

رایت شروع به تحصیل در رشته زیست شناسی در سال 2008 و یک دهه بعد فارغ التحصیل از دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا با یک دکترا در زیست شناسی تکاملی. او بلافاصله در زمان و موقعیت در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا به عنوان همکار تحقیقاتی در ژوئن 2018 جایی که او باقی مانده تا هفته گذشته. تحقیقات خود را با تمرکز بر رفتار اجتماعی در اجتماعی حشرات و عنکبوتیان.

Courtesy of Colin Wright

حسن نیت ارائه میدهد از کالین رایت

دشوار خود تصمیم به ترک پس از سرمایه گذاری بیش از یک دهه از عمر خود را به دانشگاهی پیگیری آمد و پس از یک سری از حوادث و سیگنال های دریافتی از همکاران و کارفرمایان بالقوه ساخته شده است که آن را به او روشن که دانشگاه را تبدیل به دشمن به هر گونه انحراف از چپ دگم مربوط به جنسیت و تمایلات جنسی.

“کسانی که می دانند من شخصا می دانم که من یک bigot” Wright گفت: روزانه تماس گیرنده. “آنها ممکن است موافق با نظر من اما آنها می دانند که من یک فرد خوب است.”

رایت نوشته شده است, در مورد رابطه جنسی و جنسیتی برای وال استریت ژورنال و این بار که او معتقد است خود را آسیب دیده است چشم انداز حرفه ای در دانشگاه ها. در “خطرناک انکار جنسیت” که منتشر شد در ماه فوریه برای وال استریت ژورنال او با اشاره به نقص با استدلال که بیولوژیکی فیلم اجتماعی ساخت و یا طیف و مشخص شده که چگونه این اعتقادات مضر هستند نسبت به زنان و همجنسگرایان زن و مرد و کودکان است.

“من سوال و نقد بسیاری از تعصبات در سمت چپ مربوط به جنس و جنسیت” او گفت:. “من دفاع از موقعیت زیستی است دودویی و نه یک طیف است. من هم به شدت به انتقاد از ایدئولوژی جنسیتی چون من فکر می کنم این به ضرر زنان و مردان و کودکان. چپ نمی کند مشاهده این که صرف انتقادات اما به جای حمله به مردم و گروه ها.”

رایت دیدگاه در مورد رابطه جنسی و جنسیتی در خط با باورهای اکثر آمریکایی ها. با توجه به یک سال 2017 پیو نظرسنجی54 درصد از آمریکایی ها بر این باور است که تعیین می شود در هنگام تولد با تغییرات قابل ملاحظه ای بین جمهوری خواه متمایل و دموکراتیک-آموزش پاسخ دهندگان به نظرسنجی. در میان جمهوری خواهان و 80 درصد بر این باور است که تعیین می شود در هنگام تولد در حالی که تنها 34 درصد از دموکرات ها معتقد بودند ،

در حالی که این اعداد ممکن است نوسان در سه سال گذشته این آکادمی شده است تا کنون اعداد کوچکتر از محافظه کاران و دقت علمی رنج می برد به عنوان یک نتیجه. جامعه شناس Charlotta استرن یافت که ایدئولوژیک گمان در این زمینه او کسی مانع “اما هیچ-تفاوت-بین-جنس مفروضات چپ-آموزش جامعه شناسان” از ساخت تحقیقات جدی تاخت و تاز با توجه به مقاله منتشر شده در انجمن ملی محققان’ تابستان 2018 موضوع. برای بسیاری از دانشمندان به خصوص کسانی که با تمرکز بر جنسیت و جنس ایدئولوژی trumps علم است.

داشتن خلاف باورهای مانند رایت است که به اندازه کافی به هر کسی — که آیا یک محقق یا استاد — منفور در آمریکا کالج دانشگاه, به عنوان نشان داده شده با نمونه های متعددی. (مرتبط: پروفسور اخراج بیش محافظه کار Views پدیدار پیروز پس از دو سال نبرد قانونی: انتشار)

“من به طور گسترده ای در نظر گرفته transphobic در سمت چپ شده اند و اغلب متهم سخنرانی نفرت برای مقالات. دانشجویان دانشکده و تنوع کمیته در پن استیت تماس مشاور من در مورد مقاله من ابراز نگرانی های خود را,” رایت گفت. “دانشجویان احساس کردند که مقاله من بود یک حمله شخصی در افراد با غیر دودویی هویت و دانستن آن را از کسی که در پن استیت ساخته شده آنها را کمتر احساس راحت کار اینجا این ادعا که محیط کمتر فراگیر.”

“آنچه که در حال حاضر تابو در دانشگاه ها است که به طور علنی از دولت است که مردان و زنان واقعی هستند بیولوژیکی دسته بندی که میانگین ذاتی فیزیکی و رفتاری تفاوت. این تابو به مخالفت با این ادعا که ” رابطه جنسی یک طیف است.’ این تابو برای سرگرم کردن دیدگاه که روانی تفاوت بین جمعیت های انسانی ممکن است یک جزء ژنتیکی. و آن را بسیار تابو انتقاد در هر راه دکترین ‘هویت.'”

زمانی که او تصمیم به ترک دانشگاه او در میان عدم تحمل گمراه دیدگاه در رابطه جنسی و جنسیتی را به عنوان به خوبی به عنوان gatekeeping تلاش های منابع انسانی در بخش دانشگاه ها که فیلتر کردن هر آینده نگر استخدام های است که می تواند بعد از آن بود بدهی خود را به دلیل نامتعارف views.

“نامزدها در بسیاری از دانشگاه ها در حال نمایش توسط HR و کسانی که عبور از معیارهای خود را دارد و سپس در طول گذشت به ادارات برای در نظر گرفتن” او گفت:. “این اتفاق می افتد در [دانشگاه کالیفرنیا دانشگاه] با توجه به تنوع اظهارات. این هرگز مورد تا همین اواخر.”

رایت گفت که او اعمال می شود به حدود 150 دانشکده مواضع و تنها با دریافت یک تعداد انگشت شماری از تماس های تلفنی با وجود اینکه به خصوص واجد شرایط برای مرحله حرفه ای. او گفت: یک گروه زیست شناسی صندلی در یک خصوصی, کالج هنرهای لیبرال رسیده به او اجازه دهید او را می دانم که او لذت می برد خود را, مقالات و باز بودن به بحث و که آنها علاقه مند می شود در استخدام او را برای یک موقعیت علمی. اما صندلی وزارت گفت که او در نزدیکی خاصی است که منابع انسانی را مسدود استخدام خود با توجه به مسئولیت و نگرانی است.

ادارات استفاده می شود که قدرت بیشتری در تصمیم گیری خواهد بود که استخدام او توضیح داد. “در حال حاضر آنها می توانید صفحه نمایش از افرادی که دانش آموزان احساس “نا امن” یا پردیس محیط زیست کمتر ” را شامل است.'”

در حالی که رایت تصمیم به ترک دانشگاه دیگران شده اند کمتر خوش شانس. بو Winegard سابق استادیار روانشناسی در ماریتا دانشکده اطلاع داده شد که قرارداد خود را تمدید نمی شود ماه پس از سخنرانی او در دانشگاه آلاباما در مورد جمعیت تنوع. او متهم شد که یک نژادپرست اگر چه او گفت Daily Caller او هرگز صحبت در مورد جمجمه خوانی, بهسازی, و یا نژاد و ضریب هوشی در این مراسم و محروم بودن افراطی. با توجه به Winegard خود میزبان در دانشگاه آلاباما موافقت کرد به او اجازه صحبت در مورد “انسان بیولوژیکی تفاوت حداقل بخشی از تولید شده توسط محیط های مختلف انتخاب های مختلف فیزیکی و ویژگی های روانی در جمعیت خود در طول زمان است.”

“من بیشتر منتشر فرد در بخش من تا بحال من بسیار سازنده محقق و من یک معلم خوب و بدست خوبی آموزش بررسی” Winegard گفت: این فراخوان در ماه مارس زمانی که بحث خود را شلیک. “این طبیعی نیست. این چیزی است که باید تعجب آور به مردم بود و قطعا برای من تعجب آور بود. مگر اینکه شما چیزی فاحش مانند خواب با یک دانش آموز و یا به نوعی از رسوایی و یا شما به طور کامل بی کفایت شما حداقل به 5 سال زمان تصدی بررسی است.”

Winegard در حال حاضر مشغول به کار به طور مستقل به عنوان یک محقق و مقاله نویس و تاسف دانشگاه را به نوبه خود به سمت illiberal لیبرالیسم است که او معتقد است سرکوب باز پرس و جو.

“به نمایشگاه این مسئله می تواند در هر دو طرف. من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد منحصر به فرد illiberal در مورد لیبرال ها, من فقط فکر می کنم آنها باید راه قدرت بیشتر در محیط های دانشگاهی در حال حاضر و آنها می توانند خوب بکار بردن که قدرت” او گفت:.

“ما نمی خواهیم دانشگاه به یک محل که در آن مردم می توانند به صورت کاملا مشروع عقاید سیاسی و یا راههای تحقیقات علمی است. “هیچ کس می خواهید باید آن را به عقب می آیند در سراسر. هدف ما باید به دنبال حقیقت است.”

Winegard می گوید: او هرگز دریافت پاسخ از ماریتا کالج در مورد اینکه چرا قرارداد خود را تمدید نمی شود. ماریتا کالج نیست در پاسخ به یک درخواست برای نظر و نه دانشگاه آلاباما تکامل در کار گروه که به میزبانی Winegard.

Reese Phifer Hall on the University of Alabama campus houses the School of Communication. June 2016 (Shutterstock/clayton harrison)

ریس Phifer در سالن دانشگاه آلاباما پردیس خانه و مدرسه از ارتباطات است. ژوئن 2016 (Shutterstock/کلیتون هریسون)

رایت توصیف جو در محیط های دانشگاهی است که منعکس کننده آنچه Winegard توصیف — که در آن به دنبال حقیقت است فرو رفته توسط فعال مدیران و منابع انسانی ادارات علاقه مند به ترمیم و بلندترین اقلیت از دانش آموزان است. اغلب نظرات که به سختی می تواند به عنوان فراتر از رنگ پریده (یا در جهات جنسیتی فراتر از آنچه که اکثریت آمریکایی ها در خارج از دانشگاه بر این باورند) هستند به اندازه کافی به متهم کسانی که آنها را داشته باشد.

در بسیاری از آمریکایی دانشگاه منابع انسانی بخش نقش فعال در دانشکده جستجوهای گاهی اوقات در جستجوی کمیته به عنوان عضو رای گیری. منابع انسانی ادارات در برخی از مدارس مسئول غربالگری نامزدها — در رایت مورد گروه زیست شناسی صندلی که صحبت با او معتقد بود که به دلیل اعتقادات خود این “غربالگری” میانجامد و عذاب خود را.

اگر چه او به طور مستقل در پن استیت و نبود تعامل بسیار با دانش آموزان و یا سایر دانشکده رایت گفت که در دانشگاه پیتسبورگ و به خصوص در UC Santa Barbara, کسانی که با راست متمایل و یا گمراه نمایش می دانم به سکوت و یا خطر واکنش و حرفه ای عواقب.

“من به دعوت سخنرانی در دانشگاه پیتزبورگ به تازگی و میزبان من می ترسید تظاهرات از آنجا که دانش آموزان وجود دارد آگاه بودند و به شدت مخالف نظرات من.”

در نهایت علمی جهان و جهان وجود دارد که فراتر از پردیس مرزهای اغلب در تضاد با یکدیگر است. اساتید که محافظه کاران و یا نگه داشتن views خلاف خود را به سمت چپ متمایل همکاران اغلب باقی می ماند مستور و یا تاخیر در ابراز هر گونه ظاهر محافظه کار و یا گمراه اعتقادات تا زمانی که آنها شاغل. رایت ترک دانشگاه و راه اندازی آنلاین تناسب اندام و تغذیه, کسب و کار مربیگری پس از از دست دادن امید است که او همیشه می خواهم زمین و موقعیت علمی دقیقا به این خاطر او را انتخاب نمی ماند و مستور.

مشاوره خود را به contrarians که می خواهند به دنبال آموزش در کالج است که به خود سانسور و یا در معرض خطر گرفتار شدن در وسط کابوس او تجربه کرده است. “من آرزو می کنم من تا به حال بیشتر نشاط بخشی و خوش بینانه چیزی بگویم اما رک و پوست کنده من نیست. من فکر می کنم دانشگاه ها در حال حاضر بسیار بد و من نمی بینم این تغییر البته برای مدتی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de