گلدبرگ Whoopi می خواهد دکتر جیل بایدن به جراح عمومی — تا زمانی که او می آموزد او دکترا در آموزش و پرورش

گلدبرگ Whoopi گفت که او می خواهم برای دیدن دکتر جیل بایدن به عنوان جراح عمومی — تا زمانی که او آموخته است که به صورت زنده از تلویزیون که بایدن را دکترا در آموزش و پرورش است.

گلدبرگ ساخته شده از نظر طول یک مکالمه در ABC “نمایش” با مهمان جاناتان کارل در پاسخ به cohost Joy Behar ادعا می کنند که او می خواهم برای دیدن بسیاری از بازیکنان در مقدماتی حزب دموکرات را در موقعیت بالقوه دولت تحت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن. (مرتبط: مت Gaetz می آید نوسانی بر روی ‘نمایش’ اعلام کرد که ‘مرگ سیاسی چپ’)

تماشا کنید:

“اگر بایدن برنده است. من خیلی دوست دارم برای دیدن است که دولت با همه این فوق العاده مردم هوشمند شده اند که در حال اجرا” پندار و شروع به اضافه “بلومبرگ نمی بلومبرگ بود یکی از بزرگ برای Mnuchin کار وزیر خزانه داری?”

کارل وزن در سپس گفت که او باور نمی کند که هر وعده در حال حاضر ساخته شده است, اما آن را قطعا حس را برای بایدن به پاداش وفاداری و پشتیبانی با موقعیت. “Klobuchar مسلما رفتن به لیست کوتاه برای معاون رئیس جمهور. من نمی دانم اگر او را در نهایت توان خود را در حال اجرا mate اما او خواهید بود در این لیست است.”

“من امیدوار هستم دکتر جیل می شود جراح عمومی, همسرش” گلدبرگ گفت: پس از آن. “جو بایدن ، او هرگز آن را انجام دهد اما آره او یک جهنم از یک دکتر. او یک دکتر است.”

“من فکر می کردم او یک دکتر در” مگان مک کین پاسخ داد.

“—دکترا” Behar قطع شود.

“من می تواند اشتباه” گلدبرگ شانه ای بالا انداخت.

“او یک معلم” آفتابی Hostin تایید نشان می دهد به جای آن که او را بهتر جا به عنوان وزیر آموزش و پرورش — پست برگزار شد در حال حاضر توسط بتسی DeVos.

“کامل” Behar به توافق رسیدند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>