توسط PTI

دهلی نو: ارشد کنگره رهبر P چیدمبرم روز دوشنبه در زمان حفاری در پرونده تهیه شده توسط J-K پلیس برای اعمال سختگیرانه امنیت عمومی عمل می کنند (PSA) در برابر رهبران کشمیری عمر عبدالله و Mehbooba مفتی گفت: هر کس پیش نویس آن اسناد سزاوار به اخراج و ارسال به دانشکده حقوق.

سابق جامو و کشمیر وزیر Omar عبدالله عبدالله “نفوذ قابل توجهی” بر مردم, از جمله توانایی برای جذب رای دهندگان به نظرسنجی غرفه با وجود نظرسنجی تحریم تماس ها و پتانسیل برای هدایت انرژی های عمومی برای هر علت ذکر شده در حمایت از بازداشت خود تحت PSA.

سیاسی خود حریف و مردم حزب دموکرات (PDP) رهبر Mehbooba مفتی متهم شده است از ساخت ضد ملی اظهارات و گسترش حمایت از شرکتها و سازمانها به عنوان Jamaat-e-Islamia دولت که ممنوع شده است تحت فعالیت های غیر قانونی (پیشگیری) عمل (UAPA).

سابق وزیر دارایی در توییتر گفت: “هر کس پیش نویس این اساس از بازداشت عمر عبدالله و Mehbooba مفتی سزاوار به اخراج و فرستاده شده به مدرسه قانون است.”

PSA پرونده تهیه شده توسط پلیس در برابر 49 سال عبدالله بود که در خدمت به عنوان وزیر دولت در امور خارجی و همچنین تجارت و صنایع متحده توانایی خود را برای متقاعد کردن رای دهندگان به رای دادن در اعداد بزرگ حتی در اوج ستیزه جویی و نظرسنجی تحریم خواستار جدایی طلبان و شبه نظامیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو