هشدار COVID-19 همه گیر خواهد شد هر زمان به زودی

AFP/فایل

ژنو: جهانی coronavirus بحران به پایان خواهد رسید هر زمان به زودی با بسیاری از کشورها هنوز هم در مراحل اولیه مبارزه کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که محققان نشان داد که برای اولین بار ما مرگ و میر ناشی از این بیماری در آمد هفته قبل از زنگ مطرح شد وجود دارد.

این COVID-19 همه گیر است و کشته شدن بیش از 180,000 مردم و آلوده 2.6 میلیون و ملت در حال مبارزه برای بررسی گسترش آن با اجتماعی فاصله اقدامات و مستندات در حالی که تلاش برای تعمیر ویروس خود را زده اقتصاد.

برخی از آنها شروع به آرامی سهولت محدودیت به عنوان مانت فشار بر دولت ها برای پیدا کردن راه هایی برای بازگشایی جوامع خود پس از ده ها میلیون شغل محو شد.

اما سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus روز چهارشنبه هشدار داد که مبارزه به مراتب بیش از.

“اشتباه نکنید: ما باید یک راه طولانی برای رفتن. این ویروس آلوده خواهد شد با ما برای مدت زمان طولانی,” او گفت:.

“بسیاری از کشورها هنوز در مراحل اولیه خود بوده است ، و بعضی ها که تحت تاثیر قرار گرفتند در اوایل بیماری همه گیر در حال حاضر شروع به دیدن یک تجدید حیات در موارد.”

نظرات پس از مدیر مراکز ایالات متحده برای کنترل بیماری خواسته آمریکایی ها برای آماده شدن برای یک دوم احتمالا بیشتر ویرانگر موج از coronavirus عفونت.

ایالات متحده سخت ترین-آمار کشور در این سیاره با بیش از 46,500 coronavirus کشته و نزدیک به 840,000 عفونت.

محققان در حال حاضر نشان داد که اولین COVID-19 تلفات در کشور اتفاق افتاده هفته زودتر از آنچه قبلا تصور معنی فعلی ما شمارش است و به احتمال زیاد دور از واقعیت است.

به تازگی تایید کرد COVID-19 مرگ و میر در فوریه 6 و 17 فوریه در کالیفرنیا سانتا کلارا کانتی که در آن محققان دانشگاه استنفورد دریافتند که تعداد واقعی موارد حداقل 50 برابر بیشتر از تایید رسمی شکل است.

اما فشار در حال رشد است در مقامات به سهولت محدودیت برای تقویت اقتصاد است که در وضعیتی وخیم از این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که مشتاق به راه اندازی مجدد اقتصاد آمریکا صادر نادر انتقاد از دولت جمهوری فرماندار در روز چهارشنبه پس از گرجستان اجازه کسب و کارهای کوچک به بازگشایی شده است.

“این بیش از حد به زودی به رئیس جمهور گفت:.

انفجار coronavirus موارد در سراسر ایالات متحده ضعف امکانات بهداشتی از توسعه یافته ترین بخش هایی مانند شهر نیویورک به آمریکایی های بومی سرزمین ملت ناواهو در غرب که در آن کمبود آب در حال اجرا و زیرساخت های ضعیف ساخته شده است که وضعیت بدتر است.

“حق در اینجا در وسط قدرتمند ترین کشور ایالات متحده آمریکا, شهروندان ما ندارد و لوکس تبدیل در یک شیر آب برای شستن دست های خود را با آب و صابون” ملت ناواهو رئیس جمهور جاناتان نيز به خبرگزاری فرانسه گفت.

واکسن محاکمه

چه کسی و دیگر کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که سخت مهار اقدامات مانند مستندات باید باقی می ماند تا زمانی که یک درمان مناسب و یا واکسن برای coronavirus.

وجود دارد امید است که در مقابل در اروپا که در آن آلمان چهارشنبه اعلام کرد که آزمایش های انسانی برای یک واکسن شروع خواهد شد در هفته آینده.

آن است که تنها پنجم چنین تلاش شده مجاز در سراسر جهان است و یک گام مهم در ساخت یک واکسن “در دسترس به عنوان به زودی به عنوان ممکن است” در آلمان قانونی گفت.

اما حتی در این زمان سرعت سریع توسعه موثر پیشگیری می تواند چندین ماه دور.

در اروپا — که در آن مرگ و میر صعود گذشته 110,000 — برخی از کشورها باید کمی کاسته coronavirus اقدامات, اما ممنوعیت اجتماعات بزرگ تمدید شده است.

فنلاند گفت: این امر حفظ ممنوعیت تجمع بیش از 500 نفر تا پایان ماه ژوئیه در حالی که سخت-آمار اسپانیا گفت: این انتظار نیست برای بلند کردن آن سخت مستند تا اواسط ماه مه.

“ما باید فوق العاده مراقب باشید در این مرحله گفت:” نخست وزیر اسپانیا پدرو سانچز.

مقامات ویتنام کاسته اجتماعی فاصله اقدامات به عنوان موارد در کشور plateaued با کارشناسان گفت: این موفقیت ظاهری پایین بود به مهاجم مهار اقدامات و تماس با ردیابی.

ویتنام کمونیست دولت گزارش کرده است فقط 268 coronavirus موارد و بدون مرگ و میر با وجود آن طولانی و متخلخل مرز با چین — که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته.

“من احساس درماندگی’

فشار بر دولت ها در همه جا به سهولت اقتصادی درد در حال رشد است روز به روز با ده ها میلیون نفر بیکار و چندین کشور در معرض خطر قحطی.

با حرکت و سفر به شدت محدود بخش از کسب و کار کوچک به گردشگری و حمل و نقل هوایی شده اند با چکش.

ارائه شواهد بیشتری از مقیاس ویرانی بین المللی سازمان ملل سازمان هواپیمایی کشوری گفت: همه گیر می تواند به معنای 1.2 میلیارد کمتر مسافران در سراسر جهان با صدها میلیارد دلار کاهش خاموش خطوط هوایی درآمد.

اقتصادی رنج شدید است برای مردم Dharavi بزرگترین زاغه در هند شده اند که قادر به ترک خانه برای اضافه کردن زندگی به عنوان کارگران کارخانه یا خدمتکاران و راننده به خوبی پاشنه بلند ساکنان بمبئی است.

صفحه اصلی به حدود یک میلیون نفر عظیم زاغه شده است تحت سخت مستند با پلیس گشت زنی هواپیماهای بدون سرنشین را به مطمئن شوید که هیچ کس خارج می رود.

“من احساس درماندگی در زمان و نگران خانواده و محله” یکی Dharavi مقیم در بیمارستان برای COVID-19 درمان گفت: AFP.

“به دنبال در بسیاری از مردم از دست دادن زندگی به دلیل عفونت باعث می شود من احساس وحشتناک. ما همیشه بهبود می یابند از این؟”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im