که توسط Tania Aidrus?

که توسط Tania Aidrus?

Tania Aidrus مشغول به کار بود با ما از غول تکنولوژی گوگل در سنگاپور هنگامی که او نزدیک شد پاکستان تحریک-e-Insaf رهبر جهانگیر خان Tareen سال گذشته به رهبری نخست وزیر عمران خان “دیجیتال پاکستان” ابتکار است.

او صرف بیش از نیمی از زندگی خود را در خارج از پاکستان, تحصیل در بهترین مدارس و مشغول به کار در خط مقدم فن آوری های جهانی میباشد.

تحت تاثیر قرار توسط نخست وزیر چشم انداز برای تبدیل این کشور به دیجیتال چشم انداز Aidrus توافق به سر پروژه و بازگشت به پاکستان پس از 20 سال.

او القاء شد به کابینه فدرال در اوایل این سال به عنوان دستیار ویژه نخست وزیر, با این حال, خود, خروج, امروز از ساعت خانه بود بسیار بی نزاکت. او گفت: به استعفا شد و پس از گزارش های رسانه ای که او تاسیس یک سازمان غیر دولتی جرقه بحث تضاد منافع.

Tania Aidrus سابق رئیس ستاد و رئیس طرح های استراتژیک در آینده کاربران میلیارد (NBU) تیم گوگل را ترک موقعیت خود را در سال گذشته به “قرار دادن پاکستان در نقشه” تا آنجا که تکنولوژی و نوآوری نگران بودند.

Tania دارای مدرک MBA از دانشگاه MIT Sloan School of Management و کارشناسی از دانشگاه برندایس. قبل از انتصاب به عنوان گوگل, اجرایی, Tania تاسیس یک تلفن همراه سلامت تشخیص شرکت به نام ClickDiagnostics که متصل روستایی بیماران در بازارهای در حال ظهور به پزشکان در سراسر جهان است.

او همچنین یک رهبر در کسب و کار جهانی سازمان در گوگل در آمریکا و سپس در سنگاپور که در آن او مدیر کشور برای جنوب آسیا و بازارهای مرزی در گوگل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de