که مدیر کل Tedros ‘گاهی اوقات می تواند کمی ساده و بی تکلف,’ مشاوران می گویند چین ستایش: گزارش

سازمان بهداشت جهانی گفت: مشاوران مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به تن کردن خود و بلاغت پس از او گفت که او می خواست به عموم ستایش چین قرار است ویروس سریع پاسخ در ژانویه یک جمعه گزارش نشان می دهد.

Tedros می خواستم به ستایش چین پس از بازگشت او از پکن در اواخر ماه ژانویه اما مشاوران او هشدار داده بود که چنین حرکتی را نمی توان به خوبی درک شده منابع به رویترز گفت در گزارش مدیر کل به بحث و گفتگو با رئیس جمهور چین. رادیو فردا نیست توضیح دهد که چرا منابع ناشناس بودند اما توجه داشته باشید که Tedros قاطعانه بود مورد ستایش خود را.

“ما می دانستیم که چگونه آن را می خواهم و او گاهی اوقات می تواند کمی ساده و بی تکلف که در مورد” یک منبع آشنا با بحث و گفتگو کرد. “اما او نیز خیره.” (مرتبط: چین سرکوب حقیقت در مورد کوروناویروس. بالا که مقامات حفظ ستایش چین شفافیت)

BEIJING, CHINA - APRIL 26: Chinese President Xi Jinping proposes a toast during the welcome banquet for leaders attending the Belt and Road Forum at the Great Hall of the People on April 26, 2019 in Beijing, China. (Photo by Nicolas Asfouri - Pool/Getty Images)

رئیس جمهور چین پیشنهاد یک نان تست را در طول. (Nicolas Asfouri – استخر/گتی ایماژ)

Tedros’ تصمیم گیری شد در بخش طراحی شده برای فشار چین به همکاری با این که در شیوع ویروس با توجه به انتخاب. این است که در پاسخ به فراخوان روزانه اخبار بنیاد درخواست برای اظهار نظر در مورد رویترز’ گزارش و یا به تایید Tedros’ نیت برای ستایش چین است.

چین “همکاری در مسائل ما به دنبال حمایت از” این که گفته رویترز در بیانیه ای توضیح داد که چرا آن را ستود کشور کمونیستی است. همچنین اشاره کرد که این کشور ارائه اطلاعات در مورد این ویروس ژنتیکی برنامه نویسی.

گزارش های اخیر نشان می دهد چین با تکیه بر Tedros به کمک فشار چینی صحبت کردن امتیاز.

Xi گزارش ملاقات Tedros در Jan. 21 برای کمک به سرکوب اطلاعات در مورد انسان به انسان انتقال coronavirus با توجه به هوش. “به BND را حکم سخت است: حداقل چهار و اگر نه شش هفته از دست داده اند در پکن اطلاعات سیاست در مبارزه با ویروس” اشپیگل که در آن مه 9 گزارش در آلمان ارزیابی شده است.

این که تکرار چین ادعا می کنند در یک Jan. 14 جیر که کروناویروس نبود سرايت بین انسان ها است.

اولین مورد از coronavirus یا COVID-19, اعتقاد بر این است که به نظر می رسد در ماه دسامبر 2019 در ووهان چین. آن را پس از گسترش به بیش از 36 کشور دیگر رسیدن به جهانی مرگ و میر بیش از 300,000 با توجه به داده های CDC. این ویروس با اعتبار کشتن تقریبا 87,000 مردم در ایالات متحده است.

رویترز’ گزارش همچنین می آید به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در نظر که آیا به تصویب مجازات مالی در چین برای بدتر شدن این بیماری همه گیر در ابتدا کتمان ویروس جدیت. او شناور امکان پایان دادن به تمام روابط خود را با کشور کمونیستی بیش از ماده است.

“در حال حاضر اگر شما چه اتفاقی خواهد افتاد ؟ شما می خواهم صرفه جویی 500 میلیارد دلار اگر شما قطع کامل رابطه” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در مارس 14 فاکس کسب و کار ، او با اشاره به هزینه کل واردات چین. از جمله واردات از چین هزینه ایالات متحده $452 میلیارد دلار در سال 2019 با توجه به اداره آمار.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de