Jumpsuit سفید و سبز ارسی: Melania Trump می پردازد ادای احترام به منسوجات هندی

توسط PTI

احمدآباد: Accessorising او jumpsuit سفید با سبز و حریر و طلا دوزی, ارسی, آمریکا بانوی اول Melania Trump doffed کلاه خود را به نساجی هند میراث فرهنگی روز دوشنبه هنگامی که او فرود آمد در اینجا برای اولین بار پا از ریاست جمهوری ایالات متحده مراجعه کنید.

شادی بخش سفید jumpsuit, فرانسه-آمریکا طراح صحنه و لباس ارو پیر شد cinched در دور کمر با خزه های سبز و طلایی متالیک موضوع ارسی که کشف شد توسط طراح در اوایل 20 قرن نساجی هند سند به او داده شده توسط دوستان خود را.

در حالی که شوهر او رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن زوج خود را در کت و شلوار تیره با آلاله زرد, کراوات, Melania تصمیم گرفتند برای نان کرپ و حریر در همراهی با آب و هوا.

سفید گروه بخشی از برچسب آتلیه Caito برای ارو Pierre محدوده.

“ورود در هند, بانوی اول #flotus پوشیدن jumpsuit سفید از @atelier_caito_for_herve_pierre در creme کرپ. ارسی قطع شد و در اوایل قرن XX نساجی هند مدارک من در پاریس از طریق دوستان بسیار خوبی که در حال جمع.”

“ارسی ساخته شده از ابریشم سبز و طلا فلزی موضوع. ما با استفاده از مرز بود که جالب ترین قطعه ما می تواند استفاده از آن را به عنوان یک قطعه” Pierre ارسال شده در Instagram در کنار عکس از طرح لباس.

Melania نگه داشته موهای او سست و ظریف برای اولین بار ظاهر در هند.

Pierre قبلا ایجاد لباس برای اول سابق خانم لورا بوش و هیلاری کلینتون و میشل اوباما.

پس از فرود در این کشور Trumps بازدید Sabarmati آشرام با نارندرا نخست وزیر قبل از رفتن به Motera ورزشگاه برای “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” رویداد.

رییس جمهور, دختر, Ivanka Trump و شوهرش جارد کوشنر نیز همراه او در این 36 ساعته هند مراجعه کنید.

او را انتخاب پودر آبی midi-لباس با رنگ قرمز چاپ گل توسط ما بر اساس برچسب Proenza Schouler.

این Trumps را به آگره به دیدن تاج محل قبل از رفتن به دهلی نو است.

سفر به پایان می رسد در جمعه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>