مطبوعاتی کاخ سفید از طرف سپاه با چین بیش از آمریکا به لام تهمت

امروز پادکست ما به چه کاخ سفید فشار سپاه در حال همکاری با چین کمونیست و دولت در تلاش برای اسمير جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. به علاوه, کمیک مارول, معرفی lamest “قهرمانان فوق العاده” تا کنون – Snowflake و فضای امن (واقعی آن است).

گوش دادن به نشان می دهد:

وجود دارد چهار پرسش در روز گذشته کاخ سفید coronavirus توجیهی است که می تواند (و ممکن است) نوشته شده توسط کمونیست و دولت چین. مطبوعات سپاه به طور جدی به ترویج تبلیغات کمونیستی به منظور حمله به رئیس جمهور به عنوان یک نژادپرست است. این بهترین روابط عمومی پول می خرید و آنها در حال گرفتن آن را به صورت رایگان…احتمالا. آنها با اعتراض به آن را خواستار این “چینی کروناویروس” یا “ووهان ویروس” هر دو از آن استفاده می شد معمولا توسط رسانه های این خبرنگاران برای کار تا هفته گذشته هنگامی که یک جمهوری خواه از آن استفاده می شود بیش از حد. ناگهان آن را نژادپرستانه و استفاده مکرر از این نظر بودند که حافظه پر از سوراخ. این امر می تواند تکان دهنده بیت نفاق اگر شما شده اند با توجه به رسانه ای برای چند سال گذشته. ما باید تمام صدا ها از جمله KellyAnn کانوی خواستار بدانید که کاخ سفید کارمند گفته استفاده از اصطلاح “کونگ آنفولانزا” به یک خبرنگار که به دلیل هیچ کس به نظر می رسد که نمی خواهد نام و نام خانوادگی شخص او مدعی شده اند به طرز وحشیانه ای به جرم. همه چیز یک شوخی است.

(مرتبط: NBC News خبرنگار می گوید Coronavirus ‘یک بت ویروس, نمی, چین, ویروس)

همچنین مارول کمیک معرفی یک سوپر قهرمان تیم به نام “رزمندگان” و آن را در هر بیت به عنوان بد به عنوان شما می خواهم مشکوک از PC جمعیت. دو شخصیت به نام “برف” و “فضای امن” آیا عدالت اجتماعی جنگجو, تقلید, تنها, آنها به معنای جدی است. ما باید خود را راه اندازی.

امروز پادکست اسپانسر شده از طرف زندگی تغییر چای چک کردن وب سایت خود را برای به دست آوردن انرژی بیشتر و بهبود زندگی خود را! و فراموش نکنید که برای وارد کردن کد تخفیف “درک” در چک کردن برای دریافت تخفیف ویژه در سفارش خود را.

لطفا کمک به گسترش این کلمه در مورد روزانه Daily Caller, پادکست. لطفا یک دقیقه به سرعت و بررسی در iTunes به اشتراک گذاری در رسانه های اجتماعی و مطمئن باشید برای عضویت بنابراین شما هرگز از دست یک قسمت:

روزانه Daily Caller, پادکست روزانه نگاه و تمسخر اخبار از یک دیدگاه محافظه کار. میزبانی شده توسط Derek شکارچی آن را در دسترس است در صوتی, فرم دوشنبه تا جمعه و یک مصاحبه تصویری در روزهای جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>