کاخ سفید coronavirus نیروی کار عضو میگه همه گیر می تواند کشتن 200,000 آمریکایی

دکتر Anthony Fauci صحبت می کند در کنار رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در, Washington, US, مارس 17 سال 2020 است. AFP/معاونت/فایل

Coronavirus می تواند ادعا می کنند زندگی تا 200 ، 000 نفر در ایالات متحده, یک عضو از کاخ سفید را coronavirus وظیفه نیروی ادعا کرد در روز یکشنبه.

دکتر Anthony Fauci — ارشد دانشمند و متخصص برجسته در بیماری های عفونی — صادر محتاط پیش بینی به عنوان دولت و مقامات محلی توضیح داده شده به طور فزاینده ای از جان گذشته کمبود در سخت فشرده بیمارستان.

و با استرس و عدم اطمینان و خستگی در حال افزایش در سراسر کشور, مجلس نانسی پلوسی مستقیما مقصر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای دست رفتن غیر ضروری از زندگی در ابتدا بازی کردن بیماری همه گیر.

“او انکار در آغاز مرگبار بود,” او گفت: سی ان ان دولت از اتحادیه. او افزود: “نمی کمانچه در حالی که مردم از مرگ آقای رئیس جمهور.”

Dr Fauci که منجر پژوهش به بیماری های عفونی در موسسه ملی بهداشت, بازی های برگزار شده پایین بدترین پیش بینی ها از یک میلیون و یا بیشتر مرگ و میر به جای ارائه یک برآورد خشن از 100,000 تا 200,000 مرگ و میر و “میلیون ها نفر از موارد”.

اما Fauci — یک عضو برجسته مغلوب ساختن پیشی جستن coronavirus نیروی کار و برای بسیاری از آمریکایی ها یک آرامش صدای اقتدار — به سرعت افزود: “من نمی خواهم برگزار می شود که … این چنین یک هدف در حال حرکت است که شما می توانید به راحتی از اشتباه و گمراه کردن مردم است.”

از راه مقایسه ما یک بیماری همه گیر آنفلوآنزا در 2018-19 کشته 34,000 مردم است.

COVID-19 ضربه ما با نیروی انفجاری در هفته های اخیر پس از یک مسیر دیده می شود پیش از آن در بخش هایی از آسیا و اروپا است.

آن را در زمان یک ماه برای ما به حرکت از ابتدا با تایید مرگ در فوریه 29, به آن 1000 هفتم. اما در دو روز این هفته که به تعداد دو برابر شده و به حدود 2200 یکشنبه. مورد مجموع 124,763 — به عنوان شمارش توسط دانشگاه جانز هاپکینز — در جهان است و بالاترین.

“این روشی است که بیماری های همه گیر و به همین دلیل همه ما عمیقا نگران است و به همین دلیل ما شده اند بالا بردن هشدار” دکتر دبورا Birx پاسخ هماهنگ کننده کاخ سفید نیروی کار گفت: در NBC.

“هیچ دولت و هیچ منطقه مترو خواهد بود در امان ماند.”

‘تیز تشدید جلوتر’

در ایالات متحده این کانون بوده است در شهر نیویورک با 672 مرگ و میر تا کنون. کارکنان بیمارستان را صادر کرده درخواست های از جان گذشته برای بیشتر تجهیزات حفاظتی.

شهردار بیل د Blasio گفت: شهر خود را در بیمارستان ها به اندازه کافی تجهیزات حفاظتی برای تنها یک هفته دیگر. او گفت که او تا به حال ساخته شده است یک درخواست مستقیم به تهمت و نظامی آمریکا “برای پیدا کردن ما بلافاصله نظامی بیشتر پرسنل پزشکی و آنها را در اینجا با یکشنبه آینده”.

د Blasio اعتبار مقامات فدرال با بودن “بسیار پاسخگو” اما افزود: “ما در حال صحبت کردن در مورد تیز تشدید جلوتر است.”

فرماندار نیویورک اندرو کومو گفت: ایالت مرگ و میر افزایش یافته بود از 728 یک روز زودتر به 965 — بزرگترین آن یک روز پرش در عین حال — و او تمدید دو هفته سفارش غیر ضروری کارکنان دولت به ادامه کار از خانه.

اوایل روز شنبه تهمت شناور بود این ایده از یک “قرنطینه” به نیویورک و دو کشور همسایه اما هنگامی که مقامات دولتی و کارشناسان بهداشت و درمان مورد سوال این ایده — که کومو تمسخر عنوان “مضحک” و “اعلان جنگ ایالات متحده” — رئیس جمهور کاهش یافته است.

در عوض فدرال مراکز کنترل بیماری ها (CDC) مشورتی صادر اصرار مردم در نیویورک و نیوجرسی و کانکتیکات برای جلوگیری از غیر ضروری مسافرت داخلی.

در واشنگتن جایی که این بیماری برای اولین بار زده با نیروی فرماندار جی Inslee توصیف “نیازمند همه نوع از تجهیزات است.” او گفت: کشور نیاز به قرار دادن بر روی یک اصل در زمان جنگ جای پای.

Inslee تحت فشار قرار دادند در برابر مفهوم حمایت قبلا با مغلوب ساختن پیشی جستن است که این کشور می تواند آغاز خواهد شد بازگشت به کار با عید پاک است که در مارس 12.

“وجود دارد برخی از واقعیت های سخت ما را به درک او گفت:” در سی ان ان. “مگر ما همچنان بسیار شدید اجتماعی فاصله برنامه در دولت من این را ادامه خواهد داد به گسترش مانند آتش سوزی.”

‘بدتر دقیقه’

فرماندار گرچن Whitmer میشیگان نیز رو به وخامت توصیف یک تصویر به خصوص در دولت بزرگترین شهرستان, دیترویت.

“ما تا به حال یک هزار مورد جدید دیروز,” او گفت:. “ما می دانیم که تعداد خواهد بود و حتی بالاتر امروز … این وضعیت وخیم در دیترویت بدتر دقیقه.”

Whitmer bemoaned یک سیستم است که کشورهای رقیب در برابر یک دیگر به شدت مورد نیاز را تامین می.

“ما در حال مناقصه در برابر یکدیگر و در برخی موارد دولت فدرال در نظر گرفتن اولویت,” او گفت:.

“این واقعا من فکر می کنم ایجاد بسیاری مشکلات برای همه ما است.”

پلوسی گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن “ادامه تاخیر در گرفتن تجهیزات که در آن مورد نیاز است کشنده باشد.”

Dr Birx — وظیفه نیروی هماهنگ کننده — کاهش یافته است به آنچه به او توصیه می شود به رئیس جمهور در چند روز آینده در مورد احتمالی, کاهش, کار و محدودیت های مسافرتی اما او از ارائه این مشاوره:

“هر منطقه مترو باید فرض کنیم که آنها می تواند شیوع معادل به نیویورک و انجام همه چیز را در حال حاضر برای جلوگیری از آن.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>