که در آن جو بایدن در واقع ایستادن در Defunding پلیس ؟

  • معاون سابق رئیس جمهور بایدن گفت: بارها و بارها از طریق ژوئن که او را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس.
  • اما presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد اخیرا گفت که او می خواهم “کاملا” پشتیبانی re-کارگردانی افسر بودجه.
  • جنبش پال خواستار قطع بودجه دولت با پلیس در نظر دارد برای منحرف کردن بخشی از بودجه در نظر گرفته شده برای اجرای قانون برای دیگر طرح ها و برنامه های.

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن مبنی بر بودجه پلیس تبدیل شده است مبهم پس از او به تازگی نشان داد که او مایل به تغییر مسیر پول پس قبلا اصرار دارد که او نه به نفع جنبش است.

این presumptive دموکرات نامزد ریاست جمهوری گفت: در این ماه که او “کاملا” توافق کردند که دلار مالیات می تواند به هدایت می شوید به دور از پلیس و دیگر اقدامات و برنامه های اجتماعی تعریف می کند که قصد پشت پال خواستار قطع بودجه دولت از پلیس حرکت. اما قبل از جولای 8, نظرات, بایدن بارها و بارها گفت که او مخالف مفهوم defunding اجرای قانون است.

“من را پشتیبانی نمی کند defunding پلیس” به presumptive دموکراتیک نامزد نوشت: در ماه ژوئن ایالات متحده آمریکا امروز op-ed. “بهتر است پاسخ این است که به ادارات پلیس و منابع آنها نیاز به اجرای اصلاحات معنی دار و به وضعیت دیگر فدرال دلار در تکمیل آن اصلاحات است.”

در واقع در op-ed, بایدن پیشنهاد 300 میلیون دلار فدرال افزایش به “تقویت جامعه مدنی و مردمی در کشور ما است.”

بودجه خواهد بود به کارگردانی جامعه گرا پلیس خدمات (پلیس) برنامه از قبل موجود برنامه فدرال است که بایدن می گوید: نبود بودجه درست با توجه به مبارزات انتخاباتی خود سایت. پلیس برنامه ای که ایجاد شد در سال 1994 راه اندازی شد به ارائه بودجه برای پیشگیری از جرم و به دنبال تقویت ارتباط پلیس و شهروندان با توجه به وزارت دادگستری.

“هر اداره پلیس باید پول آن نیاز به موسسه اصلاحات واقعی مانند اتخاذ ملی استفاده از نیروی استاندارد, خرید دوربین های بدن و, استخدام متنوع تر افسران پلیس” بایدن نوشت.

نزدیک به یک سوم از افراد مورد مطالعه در چهار ماه ژوئن سنجی پشتیبانی تماس پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس با توجه به megyn kelly. این “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” جنبش به دست آورد کشش زیر جورج فلوید را مرگ در بازداشت پلیس.

این جنبش نیز مجزا از این کمتر محبوب در تلاش برای لغو این پلیس است که به دنبال به طور کامل نوار بودجه گروه.

SAN FRANCISCO, CALIFORNIA - JULY 20: Protesters paint a mural that says 'defund the police' during a Strike For Black Lives demonstration outside of San Francisco City Hall on July 20, 2020 in San Francisco, California. The demonstration was part of the nationwide Strike for Black Lives effort which is calling for higher wages, better jobs, and Unions to help workers build economic power. (Justin Sullivan/Getty Images)

معترضان نقاشی دیواری که می گوید: “پال خواستار قطع بودجه دولت پلیس” در طی یک اعتصاب برای زندگی تظاهرات در خارج از شهر سان فرانسیسکو در سالن جولای 20, 2020 در سان فرانسیسکو کالیفرنیا است. (جاستین سالیوان/گتی ایماژ)

بایدن همچنین گفت که پشتیبانی نمی کند defunding پلیس در ماه ژوئن مصاحبه با Trevor Noah روی “نمایش روزانه” و اشاره کرد که او فکر نمی کند که “همه پلیس بد و پلیس است.”

“من فکر نمی کنم پلیس باید defunded اما من معتقدم باید شرایط قرار داده شده بر آنها که در آن بخش نیاز به اصلاحات قابل توجهی” او گفت نوح. “ما باید راه اندازی یک ملی ‘استفاده از زور’ استاندارد است.”

بایدن انتخاباتی است تصریح کرد این احساسات است.

“معاون رئیس جمهور بایدن بر این باور نیست که پلیس باید defunded,” بایدن کمپین سریع پاسخ مدیر اندرو بیتس در بیانیه ای گفت: فاکس نیوز گزارش داد در ماه ژوئن.

اما اخیرا بایدن گفت که او “کاملا” توافق به تغییر مسیر کمک های مالی از بودجه در جولای مصاحبه با NowThis.

“اما ما موافقت می کنید که ما می توانیم دوباره مستقیم برخی از [پلیس] بودجه ؟” NowThis خبرنگار پرسید: بایدن.

معاون سابق رئیس جمهور پاسخ داد: “بله.”

نه بایدن و نه مبارزات انتخاباتی خود را دنبال کرد تا به روشن شدن تناقض آشکار از اظهارات قبلی خود را.

او همچنین با انتقاد از نظامی پلیس گفت: “آخرین چیزی که شما نیاز دارید این است که یک زرهی هاموی در آینده به یک محله آن را مانند تهاجم نظامی.” (مرتبط: برش بودجه پلیس منجر به Understaffing کاهش می یابد, آموزش های رسمی اتحادیه می گوید)

بایدن در نظر دارد برای ایجاد یک کشور مستقل نیروی کار به طور مستقیم اجرای قانون دادستانی تصمیم گیری و مقابله با “تبعیض و مشکلات دیگر” با توجه به مبارزات انتخاباتی خود سایت. معاون سابق رئیس جمهور نیز به دنبال پول نقد در پایان به قید وثیقه خواستار آن “مدرن روز بدهکاران زندان” و ایجاد یک شکل از جامعه محور.

بایدن انتخاباتی پاسخ نمی دهند به the Daily Caller, اخبار بنیاد درخواست برای نظر.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de