زمانی که واشنگتن پست سکوت کرده بود در کلینتون-اوباما تصفیه

واشنگتن پست به تازگی یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن بحران. موضوع این زمان ؟ بزرگ مغلوب ساختن پیشی جستن “پاکسازی.”

در اینجا یک نمونه از هیستریک عناوین: “مغلوب ساختن پیشی جستن عازم گسترده جستجو برای بی وفایی به عنوان دولت گسترده پاکسازی ميگيرد.”

این جواهر آغاز می شود به شرح زیر است:

رئیس جمهور تهمت است دستور خود در کاخ سفید برای شناسایی و زور مقامات در سراسر دولت او که به عنوان دیده می شود به اندازه کافی وفادار پس از استیضاح تشدید است که مقامات دولت می گویند نشان دهنده مرحله جدیدی از مبارزات انتخاباتی از عذاب و بازسازی پیش از انتخابات ماه نوامبر.

جانی McEntee تهمت سابق دستیار شخصی که در حال حاضر منجر تلاش به عنوان مدیر ریاست جمهوری پرسنل آغاز شده است ترکیب از طریق سازمان های مختلف با یک دستور از رئیس جمهور برای سرنگونی و یا حاشیه سیاسی انتصاب که ثابت نشده وفاداری خود را با توجه به چند مقامات دولت و دیگران آشنا با این موضوع صحبت کرد که به شرط ناشناس ماندن به بحث داخلی مذاکرات.

بعد این از پست‘s هیئت تحریریه: “تهمت قرار می دهد بی حد و حصر وفادار در شارژ از ملی هوش است.”

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین پاکسازی دولت از هر کسی که کورکورانه به او وفادار ادامه داد: روز شنبه با انتصاب ریچارد Grenell به عنوان سرپرست و مدیر اطلاعات ملی.

این داستان نمی شد به تنهایی و یا به عنوان در جای دیگر در چپ رسانه ها وجود دارد همان موضوع handwringing و دندان-gnashing بیش از Trumpian “تصفیه” از کسانی که “نه کورکورانه به او وفادار.”

Hmmmm. نفاق است ؟

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد تا به سمت خورشید گرفتگی در ترومن در بالکن کاخ سفید در آگوست 21, 2017 در واشنگتن, DC. میلیون ها نفر از مردم رفتند به مناطق ایالات متحده آمریکا است که در “مسیر کلیت” به منظور تجربه در مجموع خورشید گرفتگی. (عکس توسط Mark Wilson/گتی ایماژ)

اجازه بدهید شروع با یک داستان شخصی به طوری که به عنوان پست شعار ما اجازه ندهید که دموکراسی مرگ در تاریکی است. در زمان باستان شناخته شده به عنوان سال 1992 و در پایان از بوش 41 دولت من کار به عنوان یک ارشد بوش سیاسی منصوب, پناه میبرند در وزارت مسکن و توسعه شهری زحمتکش به عنوان یک کنگره روابط مشاور برای رئیس, وزیر امور دفتر, جک کمپ. (مربوط به: ‘بدیهی است که من می توانید او را ضرب و شتم دوباره’: هیلاری کلینتون می گوید او می تواند برنده در سال 2020)

1992 انتخابات بود و انتقال بین خروجی George H. W. Bush administration و ورودی بیل کلینتون دولت آغاز شده بود. یکی خوب انتقال بعد من نشان داد تا برای کار به پیدا کردن یک نامه در انتظار من است. نامه ای بود از یکی از بروس لیندزی. او به عنوان کمپین ملی مدیر برای کلینتون در مبارزات انتخاباتی و او به زودی خواهد بود در کاخ سفید با دوستان خود که رئيس جمهور جدید است. به عنوان امروز, Clinton Foundation, helpfully امتیاز در یک بیوگرافی از آقای لیندزی (او در حال حاضر در هیئت مدیره بنیاد) او مدیر دفتر ریاست جمهوری پرسنل و نظارت بر تصویب سیاسی انتصاب.

نامه من را دریافت کرده گفت: در اصل “عزیز جفری. با تشکر از شما برای خدمات دولت می باشد. شما در حال رد کرد. لطفا خارج از دفتر خود را با ظهر روز 20 ژانویه 1993.”

من نه تنها در دریافت این نامه است. هر خار سیاسی منصوب در HUD همان دریافت نامه ای از آقای Lindsey یک الگوی تکرار در هر سازمان دولتی و کارکنان توسط بوش سیاسی انتصاب. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت هیلاری کلینتون به پرش در سال 2020 ریاست جمهوری در یک شرط)

به قرض گرفتن از پست فعلی روز من و همکاران من بودند اهداف بزرگ کلینتون “پاکسازی.” وفاداری من به رئیس جمهور جدید بود مشکوک شده بود که همه همکاران من. بنابراین ما تا به حال برای رفتن. و ما انجام دادیم.

من نمی یاد هر داغ و زحمت داستان های از پست در سال 1993 درمان بروس Lindsey به عنوان آنها در حال درمان جانی McEntee این تهمت مشاور در حال حاضر مصرف بیش دقیقا همان دفتر ریاست جمهوری پرسنل یک بار اجرا شده توسط بیل کلینتون بروس لیندزی. بروس لیندزی که به قرض گرفتن از پست آقای McEntee حال “دستور از رئیس جمهور برای سرنگونی و یا حاشیه سیاسی انتصاب که ثابت نشده وفاداری خود را”– به بیل کلینتون.

رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما, وزیر امور خارجه هیلاری کلینتون و رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون حضور یادبود به سفیر Richard Holbrooke در ژانویه 14, 2011 در مرکز کندی در واشنگتن دی سی Holbrooke گذشت در ماه دسامبر پس از تحت عمل جراحی قلب برای ترمیم پارگی در آئورت. (عکس Kristoffer Tripplaar-استخر/گتی ایماژ)

در واقع به عنوان شروع انتقال بین خروجی جورج دبلیو بوش و ورودی اوباما پست شد در حال اجرا یک داستان با عنوان “اوباما می دهد, سیاسی سفرای خود را از ورقه صورتی.” دسامبر 2008 داستان توسط پست گلن کسلر آغاز شد:

دریافتی دولت اوباما اعلام کرده است همه سیاسی-منصوب سفرای است که آنها باید تخلیه پست های خود را به عنوان از ژانویه. 20 روز باراک اوباما طول می کشد سوگند دفتر وزارت امور خارجه گفت:.

این تخته سنگ پاک باز خواهد شد تا فرصت های نخست برای رئیس جمهور منتخب به پاداش حامیان سیاسی با پست در لندن و پاریس و توکیو و مانند آن. توجه به پست های دیپلماتیک صادر شد این هفته.

پس از آن وجود دارد یک داستان در تپه, همچنین از دسامبر سال 2008 با عنوان “اوباما را رد بوش در پنتاگون منصوب.” این داستان آغاز شد:

وجود داشتن وزیر دفاع رابرت گیتس در پنتاگون رئیس جمهور منتخب اوباما انتقال تیم مطلع 90 بوش منصوب خدمات خود را نمی خواهد نیاز پس از مراسم تحلیف روز.
اسکات Gration یک مقام ارشد اوباما انتقال تیم های نام و ایمیل و چند تا از رئیس جمهور بوش پنتاگون منصوب حدود 10 روز پیش به اطلاع آنها می شد را رد کرد.

اما جالب آنجا بود که این داستان را از واشنگتن تایمز نسبت به پایان آقای تهمت سال اول در کاخ سفید در سپتامبر 2017 تیتر “78 اوباما انتصاب ‘burrowed’ به حرفه و شغل ناظر می یابد.” این داستان گفت:

یک دولت ناظر یافت که 78 سیاسی انتصاب رئیس جمهور اوباما موفق به “نقب” به زندگی حرفه ای مشاغل دولتی بیش از یک دوره شش ساله.

دولت پاسخگویی دفتر گزارش به دست آمده توسط واشنگتن تایمز در روز چهارشنبه نشان می دهد که هفت نفر از آقای اوباما سیاسی منصوب روشن به حرفه و شغل بدون اخذ تصویب لازم از دفتر مدیریت پرسنل. از کسانی که چهار نفر بودند بعد از رد مشاغل OPM و سه در سمت چپ پست های خود را.

کنگره جمهوری خواهان هشدار داد آقای اوباما سال گذشته در برابر حرکت سیاسی منصوب به موقعیت های شغلی و رئیس جمهور تهمت است اظهار داشت: اغلب که او معتقد است برخی از کارکنان فدرال نیروی کار در حال اوباما holdovers کار در برابر دستور کار خود دارد.

در واقع کمتر از پست خود با عنوان این فقط 11 روز پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده بود سوگند; “مقاومت از درون: کارگران فدرال فشار علیه مغلوب ساختن پیشی جستن.” داستان گفت:

نشانه هایی از مخالفت های مردمی از رئیس جمهور تهمت را باز شلیک از اقدامات انجام شده اند ساده برای دیدن در این کشور خیابان ها در فرودگاه پس از پناهندگان و ممنوعیت صدور ویزا و در بوران از خشم در رسانه های اجتماعی. اما سطح دیگری از مقاومت به رئیس جمهور جدید است که کمتر قابل مشاهده است و به طور بالقوه بیشتر مزاحم به دولت: رشد موج مخالفت از کارگران فدرال به اتهام اجرای هر رئیس جمهور جدید را در دستور کار دارد.

کمتر از دو هفته به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت فدرال کارگران در به طور منظم مشورت با تازگی ترک اوباما-دوران سیاسی منصوب در مورد آنچه آنها می توانند به عقب براند در برابر رئیس جمهور جدید را طرح. برخی از کارکنان فدرال را راه اندازی حساب های رسانه های اجتماعی به صورت ناشناس نشت کلمه از تغییراتی که تهمت انتصاب در تلاش هستند.

پس گرفته شده در دسترس نباشد چه چیزی ما را در اینجا ؟

آنچه که ما را به آنچه که باید blindingly آشکار: رئیس جمهور جدید می خواهید تیم خود را از سیاسی انتصاب — انتصاب وفادار به آنها را — در حال اجرا در بخش های مختلف و سازمان های دولتی که رئیس جمهور جدید انتخاب شد به سر. و آنها را از این حق در قانون اساسی به انجام این کار. (مرتبط: هیلاری حاضر برای پاسخ به سوال در سال 2020 اجرا)

است که چرا به من گفته شد توسط Lindsey به زودی به مدیر جدید دفتر ریاست جمهوری پرسنل در کلینتون در کاخ سفید برای روشن شدن میز کار من و هود و درب ظهر در Jan. 20, 1993 — لحظه دقیق رژیم صهیونیستی است. کلینتون رئیس جمهور شد کلینتون. من نمی کلینتون وفادار — بنابراین من تا به حال برای رفتن. و به نقطه توافق به طور کامل است که آن را نامناسب برای ماندن در و تظاهر به چیزی که درست نیست نه به ذکر است به تظاهر که درست شد در حالی که مخفیانه با استفاده از موقعیت به خرابکاری کلینتون دستور کار است.

چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است با انتصاب جانی McEntee دقیقا همین کار یک بار برگزار شده توسط Lindsey است به McEntee انجام دقیقا آنچه لیندزی بود: ریشه کن کردن غیر وفاداران و جایگزین کردن آنها با این تهمت وفاداران. آن است که دقیقا آنچه انجام شد که باراک اوباما رئیس جمهور صورت گرفت و بی درنگ شروع به رد همه از بوش منصوب سفیران به بوش سیاسی انتصاب در پنتاگون.

این McEntee کار شده است زیرا اوباما-انتصاب بازی زیبا با ورودی مغلوب ساختن پیشی جستن دولت منتقل شد و به “نقب” خود را به بوروکراسی به عنوان شغلی کارگران دقیقا به عنوان دفتر پاسخگویی دولت گزارش شده است. که از آن perches آنها می تواند خرابکاری جمهور جدید آنها منفور.

در دیگر کلمات ؟

به عبارت دیگر تهمت است نه تنها حق به وظیفه McEntee با ریشه کن کردن این انتصاب که تهمت وفاداران — فقط به عنوان پیشینیان اوباما و کلینتون انجام داد. اما فقط به عنوان واقعی از اوباما و کلینتون این هم درست است که مغلوب ساختن پیشی جستن است به خوبی در حقوق خود را به آتش انتصاب دیده نمی شود به عنوان برگ برنده وفاداران.

رئیس جمهور ایالات متحده, باراک اوباما (R) جوک با رئیس جمهور سابق آمریکا بیل کلینتون قبل از اعطای او مدال آزادی ریاست جمهوری در شرق اتاق در کاخ سفید در نوامبر 20, 2013 در واشنگتن, DC. (عکس برنده McNamee/گتی ایماژ)

این پست را سکوت کرده بود به عنوان یک موش کلیسا در مورد کلینتون و اوباما “تصفیه” در هنگام بوش 41 یا بوش 43 منصوب شد درب نشان داده به دلیل فرض عدم وفاداری به کلینتون رئیس جمهور یا رئیس جمهور اوباما.

در حال حاضر پست وانمود به آشکار طاس دروغ است که کلینتون و اوباما نیست دقیقا چه مغلوب ساختن پیشی جستن در حال انجام است. هنگامی که در واقع آنها را انجام داد.

بدون جوانه زدن از اعتراض از واشنگتن پست.

تصور کنید که.

جفری خداوند سابق سی ان ان نویسندگان یک مقاله نویس و نویسنده. او یکی از همکاران سابق مدیر سیاسی در ریگان در کاخ سفید. در واشنگتن زندگی حرفه ای او در خدمت متوالی به عنوان دستیار ارشد برای یک کنگره آمریکا و یک سناتور ارشد از کارکنان سابق ریگان عضو کابینه جلب لوئیس در سال 1984 ریگان-بوش در مبارزات انتخاباتی و به عنوان یک دستیار به HUD, منشی, جک کمپ. او می نویسد در وب سایت خود را TheJeffreyLord.com.


دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد. محتوای ایجاد شده توسط DCNF در دسترس است بدون اتهام به هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de