زمانی که Facebook رئیس مارک زوکربرگ خود را تغییر عکس پروفایل به صورت PM مودی

توسط سرپرستان

دهلی نو: برای یک رهبر دیده می شود به عنوان یکی از فعال ترین سیاستمداران در رسانه های اجتماعی نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه کاهش یافته است یک بمب زمانی که او ادعا کرد که او فکر می کرد “دادن رسانه های اجتماعی”.

مودی رسیدن از طریق رسانه های اجتماعی به سرخپوستان در کشور و خارج از کشور است که برای همه شناخته شده است. در واقع چنین شد محبوبیت خود را در میان کاربران رسانه های اجتماعی است که Facebook, مدیر عامل شرکت, مارک زوکربرگ نه تنها میزبانی او را در شرکت;s ستاد بلکه خود را تغییر تصویر پروفایل در حمایت از دولت مودی گل سرسبد “دیجیتال هند” برنامه.

آن را در سپتامبر 2015 که زوکربرگ دعوت مودی پس از آن در یک سفر رسمی به آمریکا برای یک شهر-سالن نشست در Facebook دفتر مرکزی آن در کالیفرنیا است.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘فکر دادن تا من حساب های رسانه های اجتماعی’ می گوید ظ; ‘را نفرت’ Rahul پاسخ

دقیقه جلوتر از تعامل خود را با مودی زوکربرگ خود را تغییر تصویر پروفایل را به حمایت از “Digital هند’. در عرض چند دقیقه مودی بیش از حد تغییر تصویر خود را به از او تشکر کنم.”من تغییر تصویر پروفایل خود را برای حمایت دیجیتال, هند, هندی, دولت در تلاش برای اتصال جوامع روستایی به اینترنت و دسترسی مردم به خدمات بیشتر آنلاین. به دنبال به جلو به این بحث با نارندرا نخست وزیر در Facebook امروز” ارسال شده زوکربرگ on Facebook.

زوکربرگ جدید تصویر خود را نشان داد جانبی مشخصات تزیین با زعفران سفید و رنگ سبز از پرچم هند. آن را در طول این رویداد که ساعت مودی ابراز عشق خود را برای رسانه های اجتماعی گفت: “من نمی باید افتخار برای تبدیل شدن به یک فرد تحصیل کرده در حال رشد است. من جهان را حول چند کلمه. اما رسانه های اجتماعی پر شکاف برای من است.”

مودی نفوذ در رسانه های اجتماعی نیز آشکار شد در طول این رویداد زمانی که Facebook دریافت بیش از 40 ، 000 سوالات برای تاون هال پس از Facebook رئیس اعلام کرده بود نخست وزیر هند دیدار در صفحه خود و دعوت کاربران به پست سوالات است.

دهها هزار نفر از نظرات ساخته شده بودند در پاسخ سوالات در اینترنت گسترش در هند بیکاری و همچنین مودی حقوق بشر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de