زمانی که 13 ساله Ludhiana دختر تحت تاثیر قرار مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا

توسط سرپرستان

دهلی نو: Namya Joshi هفتم کلاس از شنبه, Paul Mittal مدرسه در Ludhiana را دوست دارد آموزش معلمان شده است و صلیبی برای ساخت یادگیری سرگرم کننده از طریق فن آوری.

Joshi, 13, شده است, کمک به معلمان — نه تنها در مدرسه بلکه در سراسر جهان — تبدیل کلاس درس به تعاملی جلسات کمیته مبارزه با سانسور. برای او Minecraft یک پلت فرم بزرگ و “اگر کودکان نمی مانند خواندن کتاب می تواند یکی از آنها را علاقه به فوتبال”.

Namya که انجام شده متعدد جلسات اسکایپ برای هر دو معلمان و دانش آموزان آنها شروع به استفاده از کمیته مبارزه با سانسور در کلاس های ملاقات مدیر عامل مایکروسافت ساتیا نادلا در مرحله در ‘جوان نوآوران’ نشست’ در پایتخت در سه شنبه, ترک, هندی-منشاء اجرایی تحت تاثیر قرار به هسته خود.

“ما نیاز به reformulate رابطه بین تکنولوژی و یادگیری است. آن است که بسیار جالب به شاهد راه نوآوران جوان فکر می کنم امروز” نادلا گفت: جمع آوری است.

“چه هیجان زده و الهام بخش من از جلسات با دانش آموزان بود و کیفیت ایده های خود را در دامنه خود را از جاه طلبی و اشتیاق عمیق و عمیق همدلی تبدیل به عمل است. این است که واقعا دگرگون و این است که چگونه جوامع و اقتصادهای رو به جلو حرکت,” او اضافه شده است.

‘جوان نوآوران’ نشست’ گرد هم آورده بیش از 250 دانش آموزان و مربیان در دهلی شورای ملی مقاومت.

در گفتگو با Anant Maheshwari رئیس مایکروسافت هند نادلا صحبت در مورد نقش تکنولوژی را در ایجاد تحول در آموزش و پرورش اکوسیستم دهه آینده ترسیم فرصت دانش آموزان امروز برای حل برخی از جهان مشکلات اغلب با فشار دادن با تکنولوژی.

برای مثال “OrganSecure” پلت فرم ساخته شده توسط Pratik Mohapatra با استفاده از مجموعه ای پیچیده از الگوریتم های یادگیری ماشین به سرعت بازی organ donors با دریافت کنندگان ارائه زمان واقعی به روز رسانی به مردم نیاز به یک پیوند است.

“در حالی که تماشای یک سری وب است که حول محور اهدای عضو, من متوجه شدم درد و اضطراب مردم از طریق زمانی که در انتظار پیوند است. من شروع به حفر عمیق تر در مورد این مشکل صحبت کرد و به پزشکان در بیمارستان های پیشرو در بنگلور به درک قدر از این موضوع گفت:” Mohapatra.

یک برنامه نویسی علاقه مندان Mohapatra شده است در حال توسعه برنامه های پس از او 14.

گرفتن از تجربه خود را از زندگی در نزدیکی دهلی نو است که یکی از بدترین کیفیت هوا Ishlok Vashistha و چهار نفر از دوستان خود تصمیم به استفاده از تکنولوژی برای مقابله با مشکل.

این تیم متشکل از Ishlok Vashistha, Aakash Bhadana Vasu Kaushik, Dipesh Narwat و بهارات Sundal از Manav Rachna موسسه پژوهش و مطالعات در فریدآباد آمد تا با Caeli هوشمند ضد آلودگی, ماسک صورت و قابل حمل نبولایزر برای کمک به کسانی که با تنفس بیماری ها مانند آسم و سایر بیماریهای مزمن تنفسی.

ماسک و نبولایزر متصل به گوشی های هوشمند و نرم افزار از طریق بلوتوث.

این Caeli ماسک ویژگی های یک سیستم تصفیه هوا و شاخص کیفیت هوا (AQI) حسگر است که به طور مداوم نظارت بر کیفیت هوا در حالی که Caeli برنامه کنترل برنامه از توزیع مواد مخدر از نبولایزر بسته به کاربر نسخه و آلودگی های سطح می باشد.

ایده خود را برنده این تیم نایب موقعیت در به تازگی برگزار شد مایکروسافت ‘2019 تصور کنید جام قهرمانی جهان’.

“من همیشه فکر می کنم برنامه نویسی است مانند شعر; آن را فقط جمع و جور بیان. من فکر می کنم برنامه نویسی می تواند الهام بخش شما در هر دو هنرهای لیبرال و همچنین در علوم واقعا تفاوت گفت:” نادلا.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>