لاهور: گندم بحران منجر شده بود به با توجه به دولت سهل انگاری گفت: نخست وزیر عمران خان در شنبه امیدوار است که تحقیقات خواهد بود انجام شده در این ماده و او نمی خواهد یدکی آنهایی که درگیر.

نخست وزیر صحبت شد در طول مراسم توزیع Sehat انصاف کارت در تمام ولسوالی های پنجاب. او اعتراف کرد که گندم, قند, بحران شده بود ناشی از دولت سهل انگاری.

“این بود که ما [دولت] سهل انگاری من اعتراف این,” او گفت:. “من به شما گفتن این امروز, ما در حال انجام تحقیقات در این [گندم و شکر و بحران] و ما به آرامی آشنایی با چه کسی درگیر است. من به شما قول می دهم هر کسی که درگیر در گندم و شکر و بحران ما را ترک خواهد کرد که شخص” او اضافه شده است.

نخست وزیر گفت که دولت او بود به می دانم که تا به حال ساخته شده, پول های مردم از طریق تورم مصنوعی”. او گفت که دولت ساخت یک سیستم آن را شناسایی و در آینده در مورد هر محصول است که در مورد کوتاه در عرضه است.

“ما خواهد شد و سپس واردات این محصول و یا برای آن آماده می شود,” او گفت:.

چگونه گندم بحران آشکار در سراسر پاکستان

قیمت گندم در سراسر کشور آسمان پرورشی در ماه گذشته پس از ترس از بلندی کمبود گندم و قند و شکر آمار بازار. دولت گفته بود آن انجام همه آن را می تواند به مهار بحران در میان اتهامات از مخالفان که دولت بد مجهز برای مقابله با این مسئله است.

اخبار گزارش شده بود که گندم بحران سرچشمه در سند و سپس گسترش به سایر استان ها. این گزارش در ادامه گفت که فساد پروب علیه مقامات در دولت سند دلسرد بسیاری در این استان از تهیه گندم که در غیر این صورت باید افزایش موجود مازاد گندم انبار. در یک نقطه, رزرو سهام بود به عنوان کم به عنوان 0.2 میلیون تن است.

این مشکل تشدید شد تصمیم به صادرات از 200000 تا 400000 تن گندم در نظر داشتن مازاد سهام بر اساس تخمین های ارائه شده توسط وزارت امنیت غذایی ملی و تحقیقات اما واقعی صادرات گندم عبور 640,000 تن است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de