چه تفاوتی بین فصلی آنفلوآنزا و کروناویروس?


اخیر شیوع کروناویروس یک بیماری تنفسی بسیار شبیه به آنفولانزای فصلی که هنوز هم ادعا می کند جان هزاران نفر در هر سال.

در روزهای پیشین 1918 پاندمی آنفلوانزا عنوان یکی از مرگبارترین بیماری ها از همه زمان ها با برآورد مرگ و میر حدود 100 میلیون دلار است. سریع به جلو به قرن 21 انسان توسعه یافته نسبت ایمنی به ویروس به طوری که اثرات آن نه به عنوان ویرانگر است.

به گفته نیویورک تایمز گزارش فصلی آنفلوآنزا جان حدود 0.1 درصد از بیماران نسبت به دو درصد از 1918 سویه های آنفولانزا است که به مرگ و میر.

همانطور که در مطالعات قبلی این coronavirus تخمین زده شده بود که مشابه نرخ مرگ و میر به عنوان آنفلوانزای اسپانیایی. جالب توجه است, تحقیقات جدیدتر بر اساس 1,099 موارد قرار داده و میزان مرگ و میر در 1.4 درصد در حال حاضر.

اما, وجود دارد, کوچک گرفتن; coronavirus به نظر می رسد بیشتر مسری تر از بسیاری از سویه های آنفولانزا همانطور که در نیویورک تایمز گزارش.

“هر فرد با کروناویروس به نظر می رسد به آلوده 2.2 افراد دیگر به طور متوسط” در این گزارش اعلام کرد و افزود که coronavirus ظهور بیشتر مسری به دلیل راه آن به کار گرفته شد در کانون شیوع چین در ووهان.

در هر دو آنفلوآنزا و کروناویروس افراد مسن و بیمار و ضعف سيستم ايمنی افراد که شانس بیشتری برای آلوده شدن.

“به نظر می رسد یکی دیگر از تفاوت های مهم: آنفولانزا به نظر می رسد به مراتب خطرناک تر برای کودکان به ویژه آنهایی که بسیار جوان است که می تواند به شدت بیمار است. کودکان مبتلا به کروناویروس جدید تمایل به خفیف یا بدون علائم” این گزارش گفت:.

در حال حاضر وجود دارد این است که هیچ جریان اصلی درمان یا واکسن برای coronavirus آن است که اساسا مدیریت علائم برای بیماران است.

کسانی که آلوده یا coronavirus یا آنفلوآنزای مسری هستند و حتی قبل از شروع این بیماری است. چند اولین نشانه های تقریبا مشابه در هر دو بیماری که سرفه و تب است.

نیز وجود دارد یک اختلاف در شدت علائم در coronavirus بیماران. با توجه به اطلاعات مربوط به بيماران در چین حدود 80 درصد عفونت خفیف در حالی که تنها پنج درصد بحرانی گفت: این گزارش.

مسئله واقعی نهفته در coronavirus تر بودن عفونی از آنفولانزا وجود دارد هنوز واکسن و درمان در حال حاضر برای آنفولانزا ضد ویروسی داروها هستند و در عین حال به معرفی تجاری برای coronavirus.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>