یک سخنگوی شاهزاده هری و Meghan Markle قدم رو به جلو به آشکار چه اتفاقی می افتد بعدی

با پرنس هری, و Meghan Markle خارج از خانواده سلطنتی بریتانیا, جهان شده است تعمق در مورد آنچه در پی بعدی برای جفت ارز.

سوال این است که در نهایت قرار دادن به بقیه به عنوان یک سخنگوی Sussexes قدم رو به جلو به آشکار کردن آنچه که اتفاق می افتد که پس از سلطنتی وظایف رسمی نتیجه دو بر مارس 31.

عنوان نماینده این تغییرات آغاز خواهد شد از 1 آوریل با اعلام جزئیات جدید خود را غیر انتفاعی مدتی این سال است.

آن را نیز نشان داد که دوک ساسکس است گفت: برای حفظ صفوف عمده ستوان فرمانده و رهبر اسکادران.

جدای از آن خود ساسکس عنوان که تا به حال هم زده تا بحث و حدس را نیز به ماندن با آنها را همراه با دیگر عناوین ارل و کنتس از Dumbarton و بارون و بارونس Kilkeel.

شاهزاده هری و Meghan Markle برای راه اندازی تولید شرکت پس از Megxit

از سوی دیگر در حالی که ممکن است بسیاری از فرض کرده اند که سلطنتی خروج مانع هری جانشینی برای تاج و تخت از آن تایید شد که او باقی می ماند ششم در خط با خروج نداشتن تاثیر ترتیب اولویت.

این دو ممکن است برای خداحافظی به نام تجاری ‘سلطنتی’ — از جمله خود Instagram دسته ‘ساسکس سلطنتی’ — عنوان برچسب در حال حاضر تحت بررسی است.

زن و شوهر نهایی وظایف سلطنتی در ماه های فوریه و مارس نیز آورده شده است به نور. در فوریه 28, هری خواهد بود حضور در رقابت ها رویداد با Jon Bon Jovi در حالی که بعد از آن در مارس 5 دو در حال برنامه ریزی برای حضور در تلاش صندوق جوایز.

در مارس 7, زن و شوهر خواهد بود در حال حاضر در Mountbatten جشنواره موسیقی در رویال آلبرت هال و در مارس 9, آنها انتظار می رود برای پیوستن به انگلیسی, اعضای خانواده سلطنتی در کشورهای مشترک المنافع روز خدمت در کلیسای وستمینستر.

بعد از آن در مارس هری برنامه ریزی شده است برای حضور در ماراتن لندن پس از این رقابت ها است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de