چه مسائل حقوقی می کند NAB در صورت داشتن Suleman مسترد از لندن ؟

پس از آمدن به قدرت دو سال پیش حاکم PTI وزرای ساخته شده اند چند اکتان بالا اطلاعیه به وزیر دارایی سابق اسحاق دار, PML-N supremo نواز شریف فرزندان حسن و حسین نواز Suleman Shehbaz و چندین نفر دیگر. اخبار/نویسنده

لندن: کارشناسان حقوقی گفت: این امر می تواند عملا دشوار است برای پاکستان به واقع استرداد PML-N جمهور Shehbaz Sharif را Suleman از انگلستان با توجه به تعدادی از دلایل.

حقوقی نظرات کارشناسان ” پس از پاکستان ضد پيوند watchdog ملی پاسخگویی دفتر (NAB) گفت: این امر با ما تماس ملی انگلستان Crime Agency (NCA) و بین المللی پلیس جنایی سازمان (اینترپل) در این زمینه است.

پس از آمدن به قدرت دو سال پیش حاکم PTI وزرای ساخته شده اند چند اکتان بالا اطلاعیه به وزیر دارایی سابق اسحاق دار, PML-N supremo نواز شریف فرزندان حسن و حسین نواز Suleman Shehbaz و چندین نفر دیگر.

شده است وجود دارد کمی به هیچ پیشرفت فراتر از نوشتن نامه به اینترپل و انگلستان دفتر خانه قبل از اینکه این موضوع به طور کامل ورقه کردن رادار — تا اعلام بعدی.

با توجه به NAB سخنگوی غیر bailable حکم بازداشت صادر شده است برای Suleman که اعلام فراری توسط دادگاه عالی لاهور (LHC) در یک Rs85 میلیارد پول شویی مورد گفته است که درگیر هر دو او و حمزه Shehbaz.

Suleman قبلا رد این اتهامات بی اساس و بیهوده و بیمعنی اتهامات توسط PTI, دولت, گفت, نخست وزیر, عمران خان هنوز هم تا به حال برای پاسخ به سوالات در مورد خود را “غیر قابل توضیح دارایی به ارزش Rs4 میلیارد”.

او می گوید که او آورده پول خود را از خارج از کشور به پاکستان برای سرمایه گذاری — که او مدعی بود پول-شویی — و این که هر چیز و همه چیز متعلق به او در سرزمین مادری خود شده و اعلام کرد با هیئت مدیره فدرال از درآمد (FBR).

در ماه دسامبر سال گذشته مبارزه با فساد بدن دستور به توقف 23 خواص متعلق به Shehbaz سابق وزیر پنجاب و پسران او حمزه و Suleman بیش از آنچه که آنها به دست آورد دارایی های فراتر از معنی و درگیر در پول شویی.

وکیل مدافع معین خان پیشرو کیفری و استرداد وکیل گفت: پرونده Suleman را برآورده نمی کنند به آستانه مورد نیاز برای دادگاه به اجازه استرداد به عنوان یک پول شویی اتهام شد “ضعیف”.

خان توضیح داد که از چه بوده است گفت: در کنفرانس مطبوعاتی که تا کنون پاکستان وزیران تاسیس شده است هر گونه فساد است. اگر وجود دارد هر گونه تخلف آنها باید موضوع را به دادگاه در پاکستان و اجازه دهید حقایق تاسیس دریافت از طریق یک محاکمه عادلانه او اضافه شده است.

“در صورت عدم وجود هر گونه اتهام و محاکمه و خستگی از تمام راه حل های قانونی وجود دارد, صفر شانس دولت انگلستان انجام هر چیزی در برابر Suleman و یا برای که ماده هر کس دیگری” به وکیل مدافع اشاره کرد.

“برای استرداد برنامه های کاربردی برای موفقیت وجود دارد باید به طور جدی و قوی به دلایل و کل فرایند طول می کشد سال ها در دادگاه ها,” او گفت:, و اضافه کرد که وجود دارد سوال که چرا مقامات نیست شارژ Suleman برای بیش از دو سال است.

در پاسخ به اخبار جغرافیایی’ درخواست برای اظهار نظر در مورد آنچه Suleman دفاع خواهد بود اگر PTI دولت با نزدیک شدن به اینترپل عضو تیم حقوقی خود را توضیح داد که رئیس سابق وزیر را به حال ساخته شده کامل اظهارات در سوابق خود را با FBR که همه معامله شده بود تایید شده توسط بانک دولتی پاکستان (SBP).

دولت پذیرفته شده است که تمام پرداخت شد از طریق قانونی کانال های بانکی و همه چیز طبق قانون وکیل گفت که FBR به حال هیچ مدرکی از هر خطا.

یک منبع گفت: Suleman بررسی شده برای دو سال گذشته و هر نوع دولت منابع مورد استفاده قرار گرفت به طوری که وجود دارد هیچ اتهام فساد شیوه های فاسد و رشوه.

خان وکیل گفت: پول Suleman آورده شده از خارج از کشور شد مطابق با قوانین زمین و هیچ سوال از پول شویی در انجام کاری از نظر قانونی محافظت شده است. PML-N جمهور هرگز برگزار شد هر موقعیت سیاسی فرض یک دفتر و یا فرار برای مجلس, او گفت:.

وکیل گفت: NAB اصلی قیمومیت شد به بررسی موارد مربوط به فساد در حوزه عمومی و ضرر و زیان به خزانه داری اما در این مورد آن بود Suleman خصوصی در کسب و کار به ارث برده از پدر بزرگ خود را.

او گفت: Suleman کسب و کار هیچ ربطی به این دولت یا آن منابع مالی و اتهامات ساخته شده در برابر او بودند و برای رسانه های مصرف و سیاسی جادوگر شکار.

حقوقی منبع اظهار داشت که آن را گفتن را در خود دارد که ضد پيوند ناظر به حال قاب هر گونه اتهام و یا ثبت مراجع در برابر Suleman چون هیچ اتهام در مورد فساد و رشوه تا به امروز.

حقوقی منبع افزود: دولت در حال اجرا بود یک رسانه محاکمه Suleman به دلایل سیاسی.

NAB از سوی دیگر حفظ کرده است که قصد دارد برای ریشه کن کردن همه اشکال فساد خواهد شد و پس از همه مشکوک به درگیر در شیوه های فاسد. آن اضافه شده است که در آن به بررسی موارد بر اساس شایستگی و نه درگیر در سیاست است.

آن را نیز ادعا کرد که بهبود ده ها میلیون روپیه و سپرده آنها برای دولت پاکستان است.

PM عمران کمک در پاسخگویی شهزاد اکبر خطاب چندین کنفرانس های مطبوعاتی مربوط به Suleman متهم دومی از دخالت در پول شویی از طریق تلگرافی نقل و انتقالات (TTs) و بندگان.

اکبر نیز به چالش کشیده سابق پنجاب وزیر را به بازگشت به پاکستان و به نظر می رسد در دادگاه ها برای پاک کردن نام خود را.