چه coronavirus, چگونه آن را گسترش?: علائم و توصیه های پزشکی, همه چیز شما می خواهید بدانید که


پاکستان شناسایی کرده آن دو مورد اول از رمان coronavirus بهداشت عمومی مشاور نخست وزیر عمران خان توییتی چهارشنبه.

با توجه به بیانیه اولین مورد مثبت گزارش شد در کراچی در یک 22 ساله نر با یک “سابقه سفر به ایران که در آن او را به دست آورد virus.” مورد دوم گزارش شده بود در شهر اسلام آباد.

همانطور که از 27 فوریه, این ویروس نیز به بیش از 30 کشور, کشته شدن بیش از 2800 و آلوده 80,000 عمدتا در چین است. اما شیوع بیماری های جدید در اروپا و خاورمیانه و در آسیا را دامن زد ترس از سرایت گرفتن نگه دارید و در کشورهای فقیر که فاقد زیرساخت های بهداشت و درمان برای مقابله است.

پاکستان گرفته شده برخی از مراحل اساسی در پی این اپیدمی هنوز چهره یک برنامه به طور بالقوه ویرانگر بحران بهداشتی از کروناویروس جدید به عنوان همسایه خود ایران پدید آمده است به عنوان یک کانون با مجموع 139 موارد و 19 مرگ و میر پس از چین که همچنین به دلیل داشتن مرز مشترک با پاکستان است.

سازمان بهداشت جهانی توصیه کرده است افراد به اقدامات احتیاطی در برابر coronavirus به کاهش قرار گرفتن در معرض و انتقال است.

در اینجا برخی از جزئیات ضروری در مورد شیوع بیماری مرگبار است که ممکن است کمک شامل گسترش این بیماری همه گیر:

چه علائم این coronavirus می شود ؟

این ویروس می تواند باعث پنومونی. کسانی که افتاده اند بیمار گزارش شده دچار سرفه و تب و مشکلات تنفسی است. در موارد شدید می تواند وجود نارسایی ارگان ها. به عنوان این است که ذات الریه ویروسی, آنتی بیوتیک بدون استفاده هستند. از داروهای ضد ویروسی ما را در برابر آنفولانزا ، بازیابی بستگی به قدرت سیستم ایمنی بدن. بسیاری از کسانی که فوت کرده اند در حال حاضر در سلامت فقیر.

چگونه coronavirus گسترش یابد ؟

این Covid-19 شیوع کروناویروس جدید بیماری و دانشمندان هنوز در حال بررسی چگونگی گسترش آن از فردی به فرد اما مشابه ویروس ها تمایل به گسترش از طریق سرفه و عطسه قطرات است.

1– هنگامی که یک فرد آلوده سرفه یا عطسه آنها انتشار قطرات بزاق و مخاط. این قطرات می توانید در سقوط افراد در مجاورت و یا می تواند به طور مستقیم استنشاق و یا برداشت در دست و سپس منتقل وقتی کسی لمس صورت خود, باعث عفونت. برای آنفولانزا برخی از بیمارستان دستورالعمل تعریف قرار گرفتن در معرض به عنوان ظرف شش پا را از آلوده personwho عطسه یا سرفه برای 10 دقیقه یا بیشتر طول بکشد.

2– آن را نیز می توان از طریق قطرات فرود بر روی سطوح از قبیل میز در مدرسه و صندلی در اتوبوس یا قطار. آیا این یک اصلی مسیر انتقال بستگی دارد در چه مدت زنده ماندن ویروس در سطوح — این می تواند متفاوت باشد از ساعت به ماه.

3– با توجه به گزارش این ویروس می تواند از گسترش مردم قبل از آنها علائم. برخی از بیماری های دیگر مانند آنفولانزا می تواند از فردی به فرد دیگر قبل از علائم رخ می دهد.

چگونه برای محافظت از خودتان را از coronavirus?

در جهان, توصیه های پزشکی این است که اگر شما به تازگی از سفر به مناطق coronavirus شما باید به ماندن در خانه و اجتناب از تماس با افراد دیگر تا زمانی به عنوان شما را با آنفولانزا

شستن دست های خود را: خود را با دست پاک آب در حال اجرا و اعمال صابون. کف دست های خود را از جمله پشت خود را بین انگشتان و زیر ناخن های خود را و اسکراب برای حداقل 20 ثانیه است. بشویید.

پوشش دهان و بینی خود را با دستمال در هنگام سرفه یا عطسه و سپس پرتاب بافت در بن و شستن دست های خود را. اگر شما لازم نیست که یک بافت به دست سرفه یا عطسه به آرنج خود را به جای دست های خود را.

ماسک صورت ارائه برخی از حفاظت از آنها به عنوان بلوک قطرات مایع. اما آنها نمی بلوک کوچکتر ذرات آئروسل که می تواند از طریق عبور مواد از ماسک. این ماسک همچنین ترک چشم در معرض و شواهدی وجود دارد که برخی از ویروس ها می تواند آلوده فرد از طریق چشم است.

به دنبال اولیه پزشکی کمک کند اگر شما یک تب و سرفه و مشکل در تنفس و به اشتراک گذاری سفر خود را در تاریخ با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی.

جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح اگر شما در حال بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده.

اجتناب از خوردن خام یا نپخته محصولات حیوانی اگر شما در یک منطقه آسیب دیده و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.

اگر شما در بازگشت از منطقه آسیب دیده در دو هفته گذشته به ماندن در خانه و اجتناب از تماس با افراد دیگر برای 14 روز. این به این معنی نیست رفتن به محل کار ، مدرسه یا حوزه عمومی است.

این است که ویروس در حال انتقال از یک فرد به دیگری ؟

ملی چین کمیسیون بهداشت تایید کرده است-انسان به انسان انتقال و شده اند وجود دارد از جمله انتقال به جاهای دیگر.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>