چه تاثیر COVID-19 داشتن در درگیری های شرق میانه?

عکس: AFP

رمان coronavirus قرار داده تجارت جهانی در حالت انتظار قرار می گیرد نیمی از جمعیت جهان در حبس و دارای پتانسیل برای سرنگونی دولت و تغییر شکل روابط دیپلماتیک.

سازمان ملل متحد درخواست کرد برای بس در تمام عمده درگیری تاب این سیاره با آن رئیس آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ در روز جمعه هشدار “بدترین است”. اما هنوز معلوم نیست چه همه گیر تاثیر خواهد بود و در چندین جنگ roiling خاورمیانه است.

در اینجا یک نمای کلی از تاثیر تا کنون در درگیری ها در سوریه و یمن و لیبی و عراق:

سوریه

این COVID-19 شیوع تبدیل به یک بیماری همه گیر فقط به عنوان یک آتش بس رسیده توسط این دو قدرت خارجی کارگزاران در Syri نه سال جنگ روسیه و ترکیه — در نظر گرفتن اثر است.

سه میلیون نفر در آتش بس منطقه در این کشور در شمال غربی منطقه ادلب بود امید کمی معامله خواهد نگه دارید.

در عین حال ترس coronavirus می تواند مانند آتش سوزی گسترش در سراسر کشور را ویران کرد به نظر می رسد که با توجه به آتش بس تمدید اجاره نامه زندگی است.

با توجه به ناظر حقوق بشر سوریه از ماه مارس شاهد کمترین تلفات افراد ملکی پس از جنگ آغاز شده در سال 2011 با 103 مرگ و میر.

توانایی های متعدد دولت در سوریه به دمشق دولت خودمختار کردستان دولت در شمال شرقی و جهادی به رهبری داد که اجرا می شود ادلب — به مدیریت coronavirus تهدید است که کلید خود را به اعتبار.

“این بیماری همه گیر است که یک راه برای دمشق نشان می دهد که دولت سوریه کارآمد است و تمام مناطق باید بازگشت خود را تحت حکومت” تحلیلگر فابریس Balanche گفت.

با این حال همه گیر و جهانی بسیج این نیاز می تواند رسوب خروج از رهبری آمریکا نیروهای نظامی از سوریه و عراق.

این به نوبه خود می تواند به ایجاد یک خلاء است که در آن داعش هنوز از وضعیتی وخیم از مرگ آن “خلافت” از یک سال پیش می تواند به دنبال گام تا حملات خود را.

یمن

دولت یمن و سران شورشیان در ابتدا پاسخ مثبت به سازمان ملل متحد درخواست برای برقراری آتش بس به عنوان همسایه عربستان سعودی که منجر به یک ائتلاف نظامی در حمایت از دولت است.

که نادر با روشنایی ضعیف تابیدن از امید در پنج سال درگیری کوتاه بود اما هفته گذشته و عربستان دفاع هوایی ره موشک های بالستیک بیش از ریاض و یک شهر مرزی شلیک شده توسط ایران حمایت کردهاند.

ائتلاف به رهبری عربستان سعودی انتقام قابل توجه همشهری اهداف در تهران برگزار می شود در بروکسل در روز دوشنبه.

مذاکرات بارها و بارها شک و تردید عمل اما فرستاده سازمان ملل مارتین گریفیتس برگزاری روزانه مشاوره در یک پیشنهاد به رهبر یک کشور آتش بس.

بیشتر شعله ور شدن یو پی اس در یمن می تواند به ترکیب یک بحران انسانی اغلب به عنوان بدترین در جهان و دعوت از شیوع کروناویروس از ابعاد فاجعه بار است.

در یک کشور که در آن سلامت زیرساخت های سقوط کرده است که در آن آب یک کالا نادر و در آن 24 میلیون نفر نیاز به کمک های بشر دوستانه جمعیت ترس بودن از بین برود اگر آتش بس اجازه نمی دهد که برای کافی کمک.

“مردم به پایان خواهد رسید تا در حال مرگ در خیابان های بدن را فاسد شود در باز گفت:” محمد عمر یک راننده تاکسی در دریای سرخ شهرستان بندر Hodeida.

لیبی

بسیار شبیه به یمن که قهرمانان اصلی در لیبی درگیری در ابتدا با استقبال سازمان ملل متحد آتش بس در, اما سریعا از سر خصومت.

مبارزه شدید را لرزاند, در جنوب پایتخت طرابلس در روزهای اخیر نشان می دهد خطر عمده شیوع کروناویروس است به اندازه کافی به اسلحه ها خاموش.

ترکیه به تازگی نقش کلیدی در جنگ پرتاب وزن خود را پشت سر سازمان ملل متحد به رسمیت شناخته شده و دولت توافق ملی.

فابریس Balanche پیش بینی کرد که شتاب غربی متارکه از درگیری های شرق میانه می تواند حد ترکیه در حمایت از GNA.

که می تواند در نهایت به نفع نیروهای وفادار به شرقی بر اساس قدرتمند خلیفه Haftar که راه اندازی یک حمله در طرابلس یک سال پیش و با حمایت روسیه و مصر و امارات متحده عربی.

کشورهای غربی شده اند و در سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر است که می تواند بی درنگ آنها را برای منحرف کردن هر دو منابع نظامی و صلح-مبادله ظرفیت خارجی در تضاد است.

گزارش گروه بین المللی بحران گفت: مقامات اروپایی تا به حال گزارش شده است که تلاش برای تضمین آتش بس در لیبی شد دیگر دریافت سطح بالا توجه به همه گیر.

عراق

عراق و دیگر گریبانگیر توسط تمام عیار جنگ اما آن را آسیب پذیر باقی می ماند به داعش تجدید حیات در بعضی از مناطق و آن دو اصلی حامیان خارجی هستند در هر یک از دیگر;s گلو.

ایران و ایالات متحده در دو کشور بیشتر تحت تاثیر coronavirus اما شده است وجود دارد هیچ نشانه ای از هر گونه اجازه دهید تا در نبرد خود را برای تحت تاثیر قرار است که تا حد زیادی به بازی کردن در خاک عراق.

با بسیاری از غیر نظامیان ائتلاف در حال حاضر از بین رفته اند و برخی پایگاه های تخلیه آمریکایی پرسنل ما در حال حاضر دوباره در یک تعداد انگشت شماری از مکان ها در عراق است.

واشنگتن مواضع دفاع هوایی موشک باعث ترس از تشدید تنش با تهران که پروکسی آن را مقصر می داند موجی از حملات راکتی بر پایگاه های مسکن نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>