‘دقیقا همان چیزی است که استاندارد ما در حال استفاده از اینجا؟: تاکر در واکنش به کریس ماتیوز خروج نامگذاری نام

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson چرا کریس ماتیوز است و دیگر در MSNBC زمانی که دیگر مرتکبین “جرایم اخلاقی” هنوز در حال کار وجود دارد.

در واکنش به ماتیوز’ در هوا استعفای میان چندین اخیر اشتباه که شامل درآوریم جمهوریخواه کارولینای جنوبی, سناتور “تیم اسکات برای Jaime Harrison, مقایسه دموکرات نامزد ریاست جمهوری برنی ساندرز’ انتخاباتی موفقیت به آلمان نازی در جنگ جهانی دوم شکست از فرانسه و به تازگی نشان داد اتهام آزار جنسی کارلسون ادعا که سابق MSNBC میزبان است همه چیز شما “فکر می کنم او است.”

“من شناخته شده کریس ماتیوز بسیار خوبی از سال 1995 زمانی که من شروع به ظاهر شدن در خود را نشان می دهد به طور منظم” کارلسون سابق MSNBC کارمند گفت. “او همه چیز شما فکر می کنم او است. Groveling در نهایت نمی تواند او را نجات دهد. آن را هرگز می کند.”

تماشا کنید:

“من می گویند واقعی خود گناه, البته, بود, بودن, پیر و هشدار است چرا که آنها در حال ساخت او را” او ادامه داد: قبل از شروع به نام نام سابق ان بی سی و MSNBC کارکنان هنوز هم در شبکه: (مربوط به: ‘ساندرز متنفر کشور به دنبال او به رهبری’: تاکر می شکند برنی “رادیکال باز کردن مرزهای سیاست’)

“بنابراین تا زمانی که ما مردم ترک اخلاقی جنایات شما رو به تعجب که چرا شادی رید هنوز در هوا است که دروغ و FBI دخیل در او دروغ؟” “یا نوح اوپنهایم از دوستان از Harvey Weinstein یا اندی فقدان یا جو Scarborough که هنوز هم کار می کند وجود دارد ؟ واقعا ؟ شگفت آور! پس از آن خواهد بود که ارزش پرسیدن دقیقا همان چیزی است که استاندارد ما در حال استفاده از اینجا که مجبور کریس ماتیوز — من یک فن اما فقط صادق بودن — که مجبور کریس ماتیوز کردن هوا؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>