رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مبارزات انتخاباتی در یک وعده به “توقف مواد مخدر از ریختن به جوامع خود را.” در سال 2016 گفت:

ما را نه تنها متوقف کردن مواد مخدر از ریختن اما ما کمک خواهد کرد که همه این افراد خیلی جدی معتاد دریافت کمک آنها نیاز به unchain خود را.

در سال 2018 مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در ایالات متحده در واقع افتد و برای اولین بار در 28 سال. در حالی که این تشویق است وجود دارد هیچ وقت برای جشن. سال تمام شد و زخمی دوم بیشتر مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر در ایالات متحده.

رم ساخته شده بود و نه در یک روز و تهمت به حال حق را به جشن می گیرند و میر در دولت از آدرس اتحادیه. هنوز این زمان خوبی برای نگاه عمیق تر در روند اساسی این پدیده را به می دانم که چگونه پیشرفت را می توان ساخته شده و وارونه اجتناب شود.

پیشرفت به دست آمده است با پیشرفت در انتشار نسخه مخدر. برای بیش از حد طولانی و جهل بی دقتی و فساد را تشویق پزشکان برای تجویز به طور بالقوه خطرناک دارو نامناسب. در حالی که این مشکل هنوز وجود دارد آن را تبدیل به کمتر قبر با طبیعی مصرف مواد مخدر مانند مورفین و نیمه سنتتیک مصرف مواد مخدر مانند اکسی کدون مصرف کمتر زندگی می کند. آلمانی لوپز از Vox عادلانه معتقد است که برخی از این مربوط به تصمیم گیری است که قبل از تهمت اما رئیس جمهور شده اند و اجرای طرح های مانند “امن تر تجویز طرح است.” (مرتبط: نظر: مصرف مواد مخدر را کشته اند به عنوان بسیاری از آمریکایی ها به عنوان جنگ جهانی دوم اما اخبار کابل هنوز هم نمی خواهد در مورد آن صحبت کنید)

تصویر: Grae استافورد

هنوز یک مشکل وجود دارد. برخی از افرادی که به دست آمده داروهای خود را از پزشکان را به نوبه خود به بازار سیاه است. به نظر می رسد سابقه برای این. زمانی که OxyContin شد reformulated به آن را مشکل تر به سوء استفاده از یک کاغذ معتقد است بسیاری از معتادان روشن به استفاده از هروئین.

در حالی که مرگ و میر ناشی از داروهای تجویزی کاهش یافت و در سال 2018 این میزان مواد مخدر مصرف بیش از حد مرگ و میر مربوط به مواد مخدر مصنوعی مانند فنتانيل در ادامه به افزایش است. تا آنجا که ما لغات شرم آور گناهان از شرکت های دارویی مانند پوردو و تا آنجا که آنها باید برگزار شود مسئول مواد مخدر هستند که از این خیابان بیش از عمل جراحی. با توجه به دفتر سیاست ملی کنترل مواد مخدر به عنوان چارلز لیمن نوشته شده برای Washington Free Beacon:

[M]ost از فنتانيل در ایالات متحده آمریکا است که در چین تولید می شود و سپس قاچاق در بیش از شمال و جنوب غربی مرز و یا در حمل از طریق ظروف حمل و نقل و یا پست ایالات متحده.

فنتانيل نیست به خصوص جذاب دارو برای کاربران, اما از آن است که جذاب دارو برای نمایندگی مجاز و فروش. قیمت آن و قدرت آن را یک بازار سیاه تاجر رویای. به عنوان برایس پردو و همکاران خود را از رند نوشتن “برای بسیاری از قربانیان فنتانيل بود و نه از مواد مخدر خود را از انتخاب. بلکه آنها مسموم توسط نمایندگی که مخلوط آن را به baggies هروئین یا فشرده به جعلی-مصرف قرص است.”

سیاستمداران آمریکایی باید با احتیاط پس از کاهش مرگ و میر ناشی از مواد مخدر قانونی بودن تحت الشعاع قرار مستمر در افزایش خود را بدون اجازه بخواند.

که در آن نسبت ناروا را پاسخ شده است فاقد آن بوده است در تلاش های خود را برای کمک به معتادان “دریافت کمک آنها نیاز دارند.” بیش از حد پول کمی در دسترس است برای توانبخشی و برخی از آن است که استفاده هوشمندانه به اندازه کافی. برای مثال بودجه می تواند در دسترس برای یک نوع از مواد مخدر مانند مصرف مواد مخدر در مناطق که در آن نوع دیگری از مواد مخدر مانند مت بیشتر مخرب است.

در عین حال لیبرال ها که مدافع یک روش درمان بیش از یک پلیس رویکرد باید تسلیم به یک دوگانگی کاذب. هیچ تضادی بین بودن حساس و قوی و یا به عبارت دیگر بین به کارگیری روش دلسوز برای کمک به کاربران و شرکت روش ناشی از جریان مواد مخدر. برای همه است که مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست شده اند بیش از حد محدود اولیه او جاه طلبی بودند دقیقا درست است. (مرتبط: مغلوب ساختن پیشی جستن اهدا سه ماهه سوم سال 2019 حقوق و دستمزد برای مبارزه با مواد مخدر بحران)

تصویر: Grae استافورد

خطرناک محدودیت های رویکرد لیبرال مشهود بود در پا کشیدن از ده ها تن از نمایندگان دموکرات ها بیش از یک لایحه که تمدید فدرال ممنوعیت فنتانيل و آنالوگ. “اجازه دهید تصویب قانون دیگری گفت:” دموکراتیک تشکر. بابی اسکات از ویرجینیا است. “می فرستد که بیشتر افراد به زندان در حالی که نادیده گرفتن علل ریشه ای این بحران وجود دارد.”

در حالی که هیچ فرد معقول می خواهد به ارسال مبارزه فنتانيل معتادان به زندان, قانون اهداف نمایندگی و نه کاربران. علاوه بر این می تواند یکی از دو آدرس علل ریشه ای بحران و تعقیب افرادی که مهندسی آن است. یک 2019 گزارش دریافتند که افزایش “عرضه اعتیاد آور و مرگبار مواد مخدر” بود که کلید کمک به بحران و در مخالفت با این لایحه به عنوان لیمن می نویسد: دموکرات ها را ساخته اند آن را “قابل ملاحظه ای سخت تر برای اجرای قانون فدرال به تعقیب فروشندگان مواد مخدر.”

دموکرات نامزد شده اند perplexingly تمایلی به مواد مخدر یک از جنبه های قابل توجهی از مبارزات انتخاباتی خود را. بحران رفت يکديگر اعلام کردند در ماه ژانویه بحث و هفته گذشته این موضوع را پوشانده بود صرف پنج دقیقه. دکتر آناند Parekh از مرکز سیاست دو حزبی گفته است که این گیج کننده به عنوان او “نمی تواند فکر می کنم از هر مسئله دیگر که روابط در هر دو سلامت و اقتصاد در آمریکای روستایی و شهری امریکا است.” شاید آنها را ببینید این موضوع به عنوان یک برگ برنده ساخته شده است بیش از حد خود را برای آنها را به طور موثر مبارزات انتخاباتی در, هر چند یک مطالعه اخیر که نیوزویک ترویج آن bizarrely سرزنش “مرگ سفید” در “درک شده تهدید به وضعیت” باعث می شود یک تعجب می کنم اگر مشکل این است که دیده می شود به اندازه کافی intersectional. (مرتبط: ساکلر خانواده به از دست دادن پوردو داروسازی تحت آزمایشی حل و فصل در فدرال مخدر دعوی)

در انصاف با وجود لفظی ضعف برخی از نامزدها آنها را متعهد به صرف مقدار زیادی از پول را در پرداختن به این مشکل است. در حالی که متعهد پول با هیچ بازدارندگی یک امتیاز از افرادی که هیچ قدرت واقعی آن است ارزش گفت که این مقدار پول تهمت صرف است در بحران است و بخش کوچکی از این پول است که سالانه صرف عدم 18 سال جنگ در افغانستان است. آن است که اغلب عاقلانه به دقت و توجه در مورد خرج کردن پول وجود دارد اما به مراتب بهتر زمان برای چنین شک و تردید نسبت به زمانی که آن را می آید به مبارزه بی سابقه ای در سراسر کشور قاتل. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد باید تعهد خود را به این مبارزه با حمایت بیشتر سرمایه گذاری هم به خاطر درمان معتادان و به خاطر تحقیقات به درمان بهتر.

در عین حال آن متناقض است به تاکید هر دو توانبخشی و محدودیت. حتی یک برامدگی لبه طبقات سنگ شرکت گزارش است که شک و تردید از اثر طولانی مدت از عرضه کنترل از فنتانيل آمده است که “در حال حاضر زمان به جلو و عقب” به عنوان “وجود دارد استدلال خوبی برای تلاش به منظور کاهش فنتانيل عرضه به منظور خرید زمان به خصوص در بخش هایی از کشور که در آن مواد مخدر مصنوعی هنوز رایج است.” دولت آمریکا باید قوی و حساس هر چند در هر دو مورد بسیار مهم است که به صورت هوشمند.

بن Strainge انگلیسی است نویسنده ای که نوشته است برای تماشاگر Quillette اولین چیز و محافظه کار آمریکا در میان دیگران.


دیدگاه ها و نظرات بیان شده در این تفسیر هستند کسانی که از نویسنده و نه منعکس کننده موضع رسمی Daily Caller, اخبار بنیاد.

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller, اخبار بنیاد در دسترس و بدون هزینه برای هر واجد شرایط اخبار ناشر است که می تواند مخاطبان زیادی. برای صدور مجوز فرصت های ما محتوای اصلی لطفا تماس بگیرید licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im