بیان اخبار سرویس

دهلی نو: با برخورد بین هندی و چینی سربازان در Galwan دره عطف منجر به تلفات در هر دو طرف کارشناسان می گویند تعمیرات اساسی کامل از سیاست تنها راه رو به جلو در هند-چین روابط.

“ما شده اند در برخورد با چینی ها در راه اشتباه است. آنچه اتفاق افتاد در روز دوشنبه بود و مایه تاسف است. من فکر می کنم که این واقعیت است که چنین حادثه ای اتفاق افتاده است با وجود نظامی-سطح تعامل با ما همسایه است شواهدی وجود دارد که تعامل بیشتر باید در نظر گرفته شود تا از لحاظ سیاسی و دیپلماتیک” سفیر سابق چین گفت.

BR دیپاک رئیس موسسه چینی و مطالعات جنوب آسیا در دانشگاه جواهر لعل نهرو گفت: وضعیت بوجود آمده با توجه به توازن قدرت در حال کج در چین به نفع. “این مهم است که به relook در سیاست. توازن قدرت است که به شدت کج شده در چین را به نفع. حتی در میز مذاکره شانس با چینی ها. ما باید با شرکت در یک راه که در آن هر دو کشور هند و چین در برابر” او گفت:.

در حالی که 20 سرخپوستان کشته شده اند و در آخرین برخورد تعدادی از PLA تلفات تایید شده است و در عین حال. Debashis Chaudhari موسسه چینی مطالعات کمی نظر متفاوت در هند چگونه باید رویکرد روابط با چین است.

ستون | صدای نرم چوب بزرگ: هند باید به یاد داشته باشید تدی روزولت در حالی که برخورد با چین

“این است که فراتر از من به عنوان به چگونه چینی ها در واکنش به خصوص در زمان جهانی همه گیر. دو طرف باید به عنوان maturely به عنوان آنها در طول غیررسمی مذاکرات. همچنین ساعت نارندرا باید با استفاده از روابط دوستانه او را توسعه داده با شی جینپینگ به اهرم دستیابی به موفقیت در مذاکرات,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو