West Bengal پلیس اقدام مانند کارگران حزب الله: فرماندار

توسط PTI

کلکته: ابراز نگرانی ادعایی زوال نظم و قانون در غرب بنگال فرماندار Jagdeep Dhankar در روز پنج شنبه گفت: پلیس ایالتی نمی شد و عملکرد مطابق با قوانین و خواست وزیر Mamata بانرجی برای پیدا کردن زمان و ارتباط برقرار کردن با او در این موضوع است.

با توجه به توییتر فرماندار گفت: مخالفت نمایندگان مجلس و MLAs بودند که هدف حمله پلیس که “به عنوان کارگران از حزب حاکم”.

“به عنوان فرماندار دولت من بسیار نگران به دیدن این نگران کننده کاهش در وضعیت نظم و قانون در کشور گفت:” در یک پیام ویدئویی.

Dhankar شده است که در مواجهه با Trinamool کنگره دولت در مورد مسائل مختلف از او در زمان شارژ به عنوان فرماندار ایالت بنگال غربی از یک سال پیش گفت: “عمومی نمایندگان و مخالفت رهبران حزب عملا در حال شکار کردن فضای عمومی توسط دولت ، این غیر دموکراتیک.”

Dhankhar همچنین ادعا کرد که اعضای پارلمان و مجلس بودند که بیمار تحت درمان توسط پلیس است.

“من درخواست کرده اند محترم وزیر Mamata بانرجی به اوقات فراغت و ارتباط برقرار کردن با من. ما نمی توانیم به پلیس می کند که عمل مطابق با قانون اما در عمل به یک حزبی به شیوه ای مانند سیاسی کارگر از حزب حاکم” او اضافه شده است.

چند رهبران اپوزیسیون از جمله کسانی که از بی جی پی را در گذشته ادعا کرد که آنها متوقف شد از توزیع مواد تسکین به مردم آمار COVID-19 همه گیر و طوفان Amphan.

در اوایل این ماه یک BJP MLA داشت حلق آویز از سقف ایوان خارج از توقیف یک فروشگاه در نزدیکی خانه خود در شمال دینجپور منطقه زیر که زعفران حزب ادعا کرد که او به قتل رسید.

پس از مرگ گزارش با این حال اظهار داشت که “قانونگذار درگذشت با توجه به معلق و بدون آسیب علامت پیدا شد بر بدن خود”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im