بیان اخبار سرویس

کلکته: West Bengal دولت ممکن است پیوستن به یک مرکزی طرح برای ارائه به لوله کشی آب روستایی خانوار به عنوان مرکز اضافه شده یک پیش شرط درخواست ذینفع پرداخت تا 10 درصد از هزینه گذاری در خطوط لوله به درب خانه خود. اگر West Bengal در نهایت مردد از جال Jeevan ماموریت آن خواهد بود سوم مرکزی طرح که اجرا نمی شود در دولت است. Mamata بانرجی دولت سیاست نه تخمگذار آب مالیاتی بر مردم عادی.

“پس از مرکزی طرح شده یک پیش شرط که سود را برای به اشتراک گذاشتن هزینه تامین لوله کشی آب آن تصمیم گرفته شده است که در درجه اول دولت نمی خواهد از پیوستن به این پروژه گفت:”یک دولت رسمی.

منابع در Nabanna دولت دبیرخانه گفت: از جزئیات این پروژه به دولت ارسال شد و دولت گفت: این مرکز خواهد خرس 50 درصد از هزینه های این پروژه که با هدف اطمینان از لوله کشی آب عرضه به 1.37 کرور خانوار روستایی در بنگال. “دولت نیاز به تحمل 40 درصد از هزینه پروژه و باقی مانده 10 درصد از هزینه ها را باید به شانه توسط ذینفع” به گفته یک مقام رسمی.

Mamata بانرجی دولت در حال حاضر حاضر به پیوستن به دو مرکزی طرح Ayushman بهارات یک طرح بیمه سلامت و PM-کیشان که با هدف ارائه مستقیم کمک مالی به کشاورزان است. بلکه دولت راه اندازی دو طرح Swasthya Sathi و Krishak Bandu در خود را دارد.

با توجه به سوابق حدود 90 درصد از 1.37 کرور خانوار روستایی ندارند لوله کشی تامین آب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو