West Bengal اشکال سه وظیفه نیروهای خود را برای تقویت مبارزه با COVID-19

توسط سرپرستان

کلکته: West Bengal دولت تشکیل سه نیروی کار در اقتصاد اجرای مستند و محدودیت در تلاش برای ساده کردن پاسخ خود را برای مبارزه با رمان Coronavirus عفونت وزیر Mamata بانرجی گفت: در روز چهارشنبه.

اولین وظیفه نیروی محدودیت و تسهیلات خواهد بود به رهبری دولت Shief ، این امر تصمیم گیری در اجرای محدودیت نیز شناسایی بخش های که در آن تسهیلات مورد نیاز داده می شود.

این گروه ضربت در اقتصاد خواهد تصمیم گیری در اصلاحات و برنامه ها و طرح ها با در نظر گرفتن این وضعیت ایجاد شده توسط COVID-19 بیماری است. مالی وزیر خود را مسئول نیروی کار.

کلیک کنید در اینجا به دنبال CORONAVIRUS به روز رسانی های زنده

سوم نیروی کار در اجرای خواهد بود به ریاست دبیر خانه.

بانرجی گفت: تعداد کل فعال COVID-19 موارد در دولت رفته تا 71 با مرگ تعداد باقی مانده در پنج.

او گفت: سه بيماران بستری شده در بخش عفونی بیمارستان Beliaghata می شود منتشر شده در چهارشنبه, به عنوان آنها را بازیافت. دو نفر دیگر از بیماران بستری شده در بخش دولتی در بیمارستان را نیز مورد آزمایش منفی برای این بیماری است.

او همچنین به اطلاع رسانه ها که 30 پزشکان پنج پرسنل پرستاری و چهار تکنسین NRS کالج پزشکی بیمارستان که قرار شد در قرنطینه پس از یک فرد متوفی آزمایش مثبت برای COVID-19 یافت شده است منفی ها برای این عفونت است.

در مجموع 79 نفر از جمله 39 پزشکان و پرستاران و تکنسین شده بود به قرنطینه و نر پزشکی بخش بسته گند پس از توسعه است. نتایج آزمون از دیگر پرسنل در حال انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im