توسط PTI

کلکته: مخالفان CPM و کنگره در روز شنبه متهم West Bengal وزیر دارایی Amit میترا از “عمدا گمراه کننده” دولت و مجلس با پاسخ خود را در جریان بحث در مورد بودجه.

میترا گفت: این مجمع در روز شنبه که شده است وجود دارد بدون کاهش در تخصیص بودجه برای بخش های مختلف و Rs 1166.89 کرور تحریم شد برای کشاورزی به تنهایی. CPM MLA Sujan چاکرابورتی گفت: وزیر اقتصاد در پاسخ طی بحث در شنبه نیست شمارش با بودجه سخنرانی که صحبت از کاهش هزینه در بخش های مختلف از جمله کشاورزی است.

این CPM و کنگره اختلاف آن و متهم میترا از “عمدا گمراه کننده خانه” و پاره نسخه از بودجه کتاب.

به عنوان سخنران Biman Bandyopadhyay نشان داد یک کتاب ادعا آن شامل چهره های نقل قول شده در توسط Mitra, چاکرابورتی و کنگره رهبر Sukhbilas Barma فریاد در اعتراض و پاره نسخه از بودجه کتاب قبل از خروج از خانه. میترا در سخنرانی خود گفت که دولت انجام دور با این بخش در برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده هزینه ها.

با اشاره به پروژه های ذکر شده در بودجه گفت: چرم پیچیده در Bantala در این شهر حومه خواهد بود ساخته شده است یکی از بزرگترین در آسیا خواهد بود و باید هشت پساب گیاهان. آن اشتغال حدود 2.20 لاخ مردم در حال حاضر و این رقم افزایش خواهد یافت و به پنج لاخ از اتمام.

مقابله با او چاکرابورتی بعد گفت newsmen در مجمع محوطه که این پیشنهاد به انجام دور با تمایز بین برنامه ریزی شده و غیر برنامه ریزی شده هزینه نمی شد با اشاره به توسط میترا در بودجه خود را بیان. وزیر دارایی صحبت در مورد آن در حال حاضر انجام شد و برای گمراه کردن خانه.

با اشاره به میترا ادعا می کنند که دولت بر دوش با 23000 تومان کرور روپیه به عنوان بهره برای بدهی های گرفته شده توسط مغبون چپ مقابل دولت چاکرابورتی گفت: تنها 400 تومان کرور روپیه در نظر گرفته شد در طول حکومت از سمت چپ قاعده است.

او گفت: میترا تا به حال در بودجه گفتار در مقایسه با ارقام سال 2011 و 2020 اما وضعیت تغییر کرده است “بسیار” پس از آن. “دولت است و در مقایسه با ارقام سال های اخیر” این مرکز به رهبر گفت. بودجه برای 2020-21 گذشته قبل از, West Bengal مجمع انتخابات است که با توجه به 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im