وسلی شکار دریافت انتخابات ریاست جمهوری, حمایت, کمپین, ویدئو ویروسی

وسلی شکار است که به سرعت به دست آوردن شهرت به عنوان کاندیدای جمهوری خواه برای 7th کنگره منطقه از تگزاس.

در هفته های اخیر شکار به دست آورده جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسمی تایید شده و شکار نیز منتشر شد یک کمپین تصویری این هفته با عنوان “زنجیر” که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی.

ریاست جمهوری تایید راه اندازی ارتش جانباز مبارزات انتخاباتی به ویژه به عنوان او vies برای موقعیت در حال حاضر برگزار شده توسط دموکرات کنگره لیز فلچر.

در یک صدای جیر جیر رئیس مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که شکار را “کمک به ما انجام رساندن ما امریکا برای اولین بار سیاست.” او ادامه داد: به می گویند که او “قوی در جرم و مرز ما 2nd Amendment, تجارت نظامی و دامپزشکان. وسلی من کامل و تایید شده!”

شکار گفت: روزانه تماس گیرنده در یک مصاحبه در مورد چگونه او را شکست این خبر را به پدرش.

“پدر و پسر خود را فقط تایید شده توسط رئیس جمهور ایالات متحده امریکا” شکار گفت: او به پدرش گفت که به طور کامل حمایت شده است. (مرتبط: کهنه سرباز ارتش عاطفی باعث می شود زمین در تلاش برای تلنگر آبی تگزاس منطقه به قرمز)

“من مادام العمر جمهوری خواه و دوستان و خانواده می دانند. از آن زمان به قطع از طریق تعصب,” شکار گفت: در این تماس گیرنده.

“جنسيت و جنس و رنگ مهم نیست. امریکا برای اولین بار. امریکا شگفت انگیز است و آن را بهترین کشور در جهان” شکار گفت: در اشاره به واکنش است که برخی از اقلیت ها را برای حمایت از عربستان. “من حرارت از جامعه سیاه و سفید, اما حداقل من نمی گرفتن شات در!”

شکار پرواز در مجموع 55 ماموریت های مبارزه با به عنوان یک فارغ التحصیل از وست پوینت. خواهر و برادر خود نیز از اعضای ارتش ایالات متحده. (مرتبط: منحصر به فرد: توافق کنگره و نامزد نوادگان بردگان را رد سیاست هویت)

شکار کمپین ویدئو “زنجیر” منتشر شد در این هفته انباشته 361,000 انداز در توییتر.

زمانی که من بزرگ و پدربزرگ به امریکا آمد تا او زمین… 16 ساعت در روز. انتخاب نیست. او محدود شده توسط زنجیر. اما از طریق دهه خانواده من فرصت موفقیت و امنیت است. ما زمانی رویای آمریکایی است. از برده داری به وست پوینت فقط در پنج نسل; که داستان ما. اما آن را نیز در امریکا داستان. ما استقامت ما پیشرفت کنیم غیر ممکن است. When I look at my baby, دختر, من فکر می کنم از فرصت های بی حد و حصر است که او و نسل او می تواند داشته باشد. اما برای امنیت آمریکا در آینده ما نیاز به یک نسل جدید از رهبری در کنگره است. با تزلزل اعتقاد در آمریکا استثنایی, من می دانم که ما می توانیم امن راه ما از زندگی است. برش مالیات و رشد اقتصاد ما; تامین امنیت مرزی و تقویت نظامی ما…زمانی که امریکا می ایستد و با هم ما می توانیم هر چیزی را انجام دهید. من Wesley, شکار و من تایید این پیام است.

شکار تاکید کرد که چقدر مهم است به یاد بگیرند که از کشور ما در گذشته خطا است. “نگاه کنید که تا چه حد ما آمده ایم,” او گفت:. “نگه داشتن در ذهن اشتباهات این کشور ساخته شده است و نگاه به سوی آینده است. مهم نیست که چه شما مانند نگاه مهم نیست که چه مسابقه شما می توانید هر چیزی در این کشور است.”

با توجه به شکار تصویری در نظر گرفته شده بود برای گرد هم آوردن مردم. “هدف این بود که شامل یک پیام مثبت برای همه,” او گفت:.

وقتی پرسیده شد که در مورد نحوه کمک به مغلوب ساختن پیشی جستن رسیدن به “امریکا-اول” سیاست های شکار صحبت در مورد متوقف کردن مهاجرت های غیر قانونی و شکست سوسیالیسم.

“وجود دارد هیچ چیز نژادپرستانه یا بیگانه بودن در برابر مهاجرت غیر قانونی. ما باید بدانند که در آینده به این کشور است. این یک موضوع امنیت ملی است. مهاجران غیر قانونی درو میوه ها از کار ما و آنها جست و خیز خط در مقابل کسانی که انجام آن راه حق,” او گفت: ارجاع روند که مهاجران قانونی را برای تبدیل شدن به شهروندان آمریکایی در حال تضعیف توسط کسانی که می خواهند برای شکستن قانون است.

شکار همچنین معتقد است که هدف از رفاه بوده است اختلاس. “رفاه طراحی شده به دست-تا یک دست کردن,” او گفت:. “نسل از مردم متکی به رفاه و متکی به دولت است. با ادامه مغلوب ساختن پیشی جستن کمترین نرخ بیکاری تا کنون بیشتر مردم خواهد شد گرفتن از رفاه.”

“هوستون است که پایتخت انرژی جهان” شکار گفت: پرداختن به مسائلی است که تاثیر خود را در منطقه. “بزرگترین مسئله در تگزاس-7 است ممنوعیت fracking مانند برنی ساندرز می خواهد به انجام است.”

“هدف این است که به خانه برگشت برای جلوگیری از سوسیالیسم. منطقه 7 است که در واقع جدایی ناپذیر صندلی. ما قصد داریم برای حفظ سرمایه داری مالیات کم و کم و مقررات است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>