هفته نامه ادعاهای بی کار سقوط به 881،000 ضرب و شتم انتظارات وال استریت

به گزارش وزارت کار، تعداد آمریکایی هایی که ادعاهای جدید بیکاری را تشکیل می دهند، هفته گذشته در حالی به 881 هزار نفر کاهش یافت که اقتصاد همچنان از اثرات همه گیر کروناویروس رنج می برد.

رقم وزارت کار که روز پنجشنبه منتشر شد نشان دهنده کاهش ادعاهای جدید بی کار در مقایسه با هفته منتهی به ۲۲ اوت بود که در آن ۱٬۰۰۶٬۰۰۰ ادعای بی کار جدید گزارش شده بود.

به گزارش سی ان بی سی، اقتصاددانان انتظار داشتند تعداد ادعاهای بی کار روز پنجشنبه در حدود 950 هزار نفر بیاید. ادعاهای جدید بی کار در هفته اول ماه اوت به زیر یک میلیون نفر کاهش یافت و این اولین باری بود که ادعاهای هفتگی از ماه مارس زیر یک میلیون سال بود. (مرتبط: آمازون برای اضافه کردن هزاران نفر از فن آوری, مشاغل شرکت های بزرگ در 6 شهرستانهای آمریکا)

People walk along Wall Street in the Financial District on September 02, 2020 in New York City. (Spencer Platt/Getty Images)

مردم در ۰۲ سپتامبر ۲۰۲۰ در شهر نیویورک در امتداد وال استریت در منطقه مالی راه می رود. (اسپنسر پلات / گتی تصاویر)

به گزارش نیویورک تایمز، ارنی تدشی، مدیر عامل و اقتصاددان سیاست گذاری شرکت مشاوره بانکداری سرمایه گذاری Evercore ISI می گوید: «کاهش هایی که ما می بینیم مثبت است.» “اما اونا به يه بهبودي طولاني و کشيده شده اشاره ميکنن”

سارا هاوس، اقتصاددان ارشد اوراق بهادار ولز فارگو، هفته گذشته به وال استریت ژورنال گفت: «ما از نظر تعداد شغل ها و برخی نقاط ضعف در آنجا در حال چیپ زدن هستیم، اما هنوز راه های طولانی برای رفتن وجود دارد.»

ادعاهای بی کار در حدود 200،000 در هفته قبل از همه گیر شناور شده بود ، با توجه به دلار آمریکا. دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در ماه مارس در حالی که ویروس کرونا به سرعت در سراسر جهان گسترش یافت، وضعیت اضطراری ملی اعلام کرد.

گزارش ادعاهای بی کار روز پنجشنبه در حالی منتشر می شود که اداره آمار کار آمريکا خود را برای انتشار ارقام بيکاری ماه اوت آماده می کند.

رقم وزارت کار که روز پنجشنبه منتشر شد نشان دهنده کاهش ادعاهای جدید بی کار در مقایسه با هفته منتهی به ۲۲ اوت بود که ۱٬۰۰۶٬۰۰۰ ادعای بی کار جدید گزارش شده بود.

محتوای ایجاد شده توسط بنیاد خبری دیلی کالر بدون اتهام در اختیار هیچ ناشر خبری واجد شرایطی قرار دارد که بتواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز از محتوای اصلی ما، لطفا با licensing@dailycallernewsfoundation.org.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر