آخر هفته در CHAZ: یک کمون بلوک های مربوط با مختصر قدرت مبارزات اختلافات

سرمایه تپه خودمختار منطقه (CHAZ) — منطقه مسکونی در سیاتل گرفته توسط معترضان و لقب “کاپیتول هیل منطقه خودمختار” (CHAZ) ممکن است بلوک vibes, اما از آن است که مربوط با مبارزات قدرت و اختلافات.

The Daily Caller خبرنگاران تا به حال بر روی زمین در CHAZ از حدود شش-بلوک محله که تلقی شده است پلیس منطقه عاری از فعالان. این منطقه شامل پلیس سیاتل بخش شرقی حوزه که رها شده بود قبل از چند پلیس بازگردانده شدند و “ارزیابی ساختمان” پنج شنبه. (مرتبط: منحصر به فرد: افسران باقی می ماند در داخل ‘CHAZ حوزه سیاتل PD تایید می کند برنامه های حرکت به عقب در)

داخل کمون که سرنشین دار توسط داوطلب واقع در حوزه های مختلف بازرسی موسیقی پخش و آبجو جریان است. در نگاه اول صحنه است که قابل مقایسه با جشنواره موسیقی و یا یک بلوک بزرگ, پارتی, رایگان, مواد غذایی جامعه بحث و بازی مانند هاکی.

چادر های مختلف راه اندازی شده اند به ارائه کمک و خدمات به کسانی که در داخل موانع. “هیچ پلیس co-op” ارائه می دهد مواد غذایی و محصولات بهداشتی زنانه تجهیزات حفاظتی و بیشتر. یک رستوران عمومی ناحیه شده است تبدیل به یک مرکز پزشکی و دیگر چادر ارائه سلامت روان کمک کند.

پنج شنبه شب دیدم ساکنین زمین حدود 50 تا 60 چادر در کال اندرسون پارک است که در یک منطقه در حال حاضر در CHAZ. موقت اتش روشن شد شب جمعه و بسیاری از مردم حلق آویز کردن در پارک به آنها گوش به موسیقی و نوشیدن با دوستان.

تماشا کنید:

در زیر بلوک های پرنیان گرچه ناآرامی دم در داخل CHAZ. به ظاهر هیچ-قوانین هیچ رهبر پرنیان منجر به مناقشات سیاسی و دعوا در درون جامعه جدید است. این دعوا از محدوده آرام اختلافات در مورد افرادی که می خواهید برای به دست گرفتن قدرت به آشکار فیزیکی مجادلات در خیابان های CHAZ.

یک مرد امنیت یک نقطه ورود به CHAZ گفت: بسیاری از مردم موافق نیستم با راز سیمون است که لقب “سالار” از منطقه توسط برخی از. سیمون تحت فشار قرار دادند در این “جنگ سالار” روایت tweeting که او “تروریست نیست Warlord” و “جهان هرگز آماده برای یک قوی سیاه است.”

نقطه ورود داوطلب توضیح داد که چگونه اختلافات با سیمون تاکتیک ها و ایده های است که بخشی از بزرگتر داخلی مبارزه دم به سرنشینان تلاش برای کشف کردن چگونه به طور موثر یک زندگی با قوانین مشخص و روشن رهبر.

اثرات این مبارزه بازی کردن در طول شب جمعه و اوایل به صبح روز شنبه به مناقشات سیاسی شکست در یک بازی هاکی و دیگری اختلاف در گرفت که به نوبه خود بیش از آن بود که میکروفون دسترسی داشته باشید.

به عنوان شب عینک استدلال کردم بیشتر تن به تن. طولانی زمان رویارویی شکست به عنوان کارکنان درگیر شدند و بیش از اینکه به پایین چوبی “CHAZ” نشانه آن است که در حال حاضر نصب شده بر روی یک قطب در مقابل شرق و حوزه. تظاهرکنندگان در نهایت تصمیم گرفت که نشانه ای باقی خواهد ماند و یک مرد متنبه جمعیت برای استدلال بیش از یک نشانه است.

تماشا کنید:

پس از آن دعوا ended با تظاهرکنندگان در اطراف و حمایت یک مرد خارج از منطقه که باعث ناآرامی در CHAZ. یک زن در درون کمون خواستار توقف مردم فيلبرداري دعوا. او گفت که این فیلم می تواند در نهایت بر روی اینترنت را CHAZ نگاه بد.

کمون همچنین در زمان سرنشین دار توسط افراد مسلح داوطلبان. وجود دارد هیچ قانون منع باز حمل در ایالت واشنگتن و یک مرد جوان با نصب یک Desert Eagle pistol گشت اوایل صبح روز شنبه. مرد گفت: او حمله شده است با یک خودرو و حمل سلاح برای حفاظت از.

عقاب صحرا بزرگترین کالیبر نیمه اتوماتیک تفنگ دستی در بازار است.

تماشا کنید:

آن باقی مانده است دیده می شود چه مدت CHAZ اجازه خواهد داشت به اشغال خیابان های سیاتل. خارج از کمون جدا نبرد دستمزد چگونه بهترین برای مقابله با تازه شکل گرفته در منطقه با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن با اشاره به کارکنان به عنوان “داخلی تروریست ها” و تعهد به “به به” شهر اگر رهبران دموکرات در ایالت واشنگتن نمی کنند.

اداره پلیس سیاتل کرد که آن را برنامه ای برای پس گرفتن شرق آن حوزه ساختمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de