“ما هرگز نباید اجازه دهید کسی که اجرا این کشور’: Tucker Carlson, می گوید دکتر Fauci مشاوره می تواند منجر به خودکشی ملی’

رادیو فردا میزبان Tucker Carlson سوال حکمت اجازه می دهد متخصصان پزشکی مانند دکتر Anthony Fauci به “کشور اجرا شود.”

در طول یک شب جمعه “Tucker Carlson امشب” مونولوگ آغاز شد که با توصیف آنچه که تبدیل به “بزرگ ترین و مخل پاسخ به یک ملی اضطراری در طول عمر ما,” کارلسون تغییر توجه خود را به “رئیس” متخصص پشت “تدوین سیاست ملی” وقتی که می آید به COVID-19 پاسخ دکتر Anthony Fauci.

یک “قابل توجه فرد” که “قطعا اعتبار برای این کار” Fauci این اشتباه شده است مقدار زیادی از زمان به خصوص در مورد زمان بیماری همه گیر. به عنوان یک کلید مثال کارلسون همچنین ژانویه 21 کلیپ دکتر Fauci گفت coronavirus بود “نه یک تهدید عمده” برای ایالات متحده است.

تماشا کنید:

“روشن شود ما در حال حمله به تونی Fauci برای گرفتن آن اشتباه در coronavirus” کارلسون گفت: پس از استناد به چند نمونه دیگر. “اکثر مردم از آن اشتباه در داخل و خارج از پزشکی است.”

هنوز, the Daily Caller, co-founder اشاره کرد: “کمتر از دو ماه پیش Antony Fauci گفت: ما نیست به نگرانی در مورد این بیماری همه گیر. در حال حاضر او خواستار آن است که دولت فدرال قرنطینه کل کشور است.”

کارلسون گفت که Fauci در حال حاضر درخواست برای “اقدامات شدید” است که می تواند چند ماه تا زمانی که “هیچ coronavirus عفونت و مرگ و میر.”

“ما فقط می توانیم حدس اجتماعی و اقتصادی تخریب آنها ممکن است انتقام, اما آن خواهد بود عمیقی گفت:” رادیو فردا میزبان قبل از صرف چند دقیقه ساختارشکنی اثر مدل های مختلف و پیش بینی برخی از آنها شده است “وحشتناک است.”

“در اینجا مشکل با گرفتن این شماره تا به طرز وحشیانه ای اشتباه است” گفت: کارلسون. “این اعداد را رانده انبوه مخل سیاست های دولت است. ما کل ملی shutdown است که بر اساس ترس است که coronavirus بیماران خواهد پایمال کردن بیمارستان. و در خارج از بخش هایی از شهر نیویورک است که اتفاق افتاده است.”

“بیش از ده میلیون آمریکایی در حال حاضر شغل خود را از دست. تصور کنید که یک سال دیگر از این. که می خواهد خودکشی ملی و این چیزی است که Anthony Fauci است که نشان می دهد حداقل.”

Fauci یک “مرد شایسته” که “نمی خواهید به صدمه زدن به آمریکا” کارلسون ادعا اما او نیز “نه یک اقتصاددان” و یا حتی “کسی که از ترس بیکار بودن خود است.” به این ترتیب او می تواند در همه چیز نگاه “از طریق باریک لنز حرفه ای خود را.” (مرتبط: تاکر سوالات شدت از خاموش کردن استراتژی: اگر ” ما می خواهم به تصویب رسید بیشتر مرسوم پاسخ به این اپیدمی?’)

پس از پخش یک کلیپ از دکتر Fauci گفت: خاموش شدن ناگهانی شد “ناخوشایند از نظر اقتصادی و یک نظر شخصی” تاکر به این نتیجه رسیدند:

ده میلیون آمریکایی از کار و خیره در فقر است. که نیست نقل قول ‘نامناسب’ به عنوان شما فقط شنیده ام دکتر Fauci آن قرار داده است. این هولناک است. این یک فاجعه بسیار بزرگتر از این ویروس خود را با هر اندازه گیری. تونی Fauci مناسب و معقول به عنوان او ممکن است می توانید ببینید که چرا او فکر نمی کند که آن را شغل خود را به آن را ببینید. اما حتی یک پزشک باید قادر به فکر می کنم فراتر از مدل های. پاسخ ما به کروناویروس می تواند به نوبه خود این را به مراتب فقیرتر ملت است. کشورهای فقیر هستند ناسالم کشورها همیشه و همه جا. در کشورهای فقیر مردم مردن از درمان بیماری است. در کشورهای فقیر مردم به مراتب بیشتر در معرض خطر مبهم ویروس ها مانند یکی از ما در حال مبارزه در حال حاضر. شما می خواهید به نگه داشتن آمریکایی ها از مرگ خود را قبل از زمان ؟ پس از آن نه فقر آنها است. برای خود اعتبار و تجربه و آشکار نجابت, Dr. Anthony Fauci به نظر نمی رسد به درک هر یک از این و ما هرگز نباید اجازه دهید کسی که اجرا این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im