ما تا به حال ساخته شده و همه آماده به چسبیدن به Nirbhaya را مجرم: Tihar مقامات

توسط PTI

دهلی: دهلی Tihar مقامات زندان ساخته شده بود تمام مقدمات لازم برای حلق آویز از چهار مجرم در Nirbhaya gangrape-و-پرونده قتل است که برنامه ریزی شده بود در روز سه شنبه مقامات روز دوشنبه گفت:.

اما در روز دوشنبه یک دادگاه شهر معوق دار تا سفارشات بیشتر. تعویق انداختن اجرای جلسات اضافی قاضی Dharmender رعنا گفت: حلق آویز نمی تواند انجام دستور اختیار Pawan Gupta رحمت درخواست قبل از رئیس جمهور مشاهده هر گونه محکوم محکوم باید نه دیدار با او “خالق” با شکایت بر علیه دادگاه برای اقدام نسبتا در این فرصت به اگزوز راه حل های حقوقی.

“ما تا به حال ساخته شده و تمام مقدمات لازم برای اجرای این چهار مجرم بود که برنامه ریزی شده برای روز سه شنبه در 6 هستم. در حال حاضر اعدام به تعویق افتاده است و ما در حال انتظار برای نظم بیشتر توسط دادگاه” یک مقام ارشد زندان های رسمی گفت.

همچنین بخوانید: تاخیر در دار را نشان می دهد شکست سیستم می گوید Nirbhaya مادر

حلق آویز از چهار مردان — Mukesh کومار سینگ (32), Vinay Kumar Sharma (26), Akshay Kumar Singh (31) و Pawan — که در حال تسلیم در Tihar زندان ثابت شد برای 3 مارس در Tihar زندان در دادگاه.

“ما در حال بررسی طناب. جلاد نامیده می شد و ساختگی اعدام اجرا شده” یکی دیگر از مقامات ارشد زندان رسمی گفت.

محرومیت Pawan دیگر سه نفر در هفته گذشته نقل مکان درمانی دادخواست و رحمت درخواست شد که همه را رد کرد.

اولین تاریخ اعدام ژانویه — 22 — ثابت در تاریخ 7 ژانویه به تعویق افتاده بود توسط دادگاه به تاریخ 1 فوریه.

همچنین بخوانید: توقف بازی با آتش دادگاه می گوید محکوم وکیل AP سینگ

اما در ژانویه 31, دادگاه به طور نامحدود به تعویق افتاد ، در فوریه 17, دادگاه دوباره با مشخص کردن تاریخ برای اجرای حکم مرگ برای 3 مارس در 6 هستم.

دادگاه در سفارشات خود را مشاهده شده است که چهار مجرم نمی تواند به دار آویخته پس رحمت و تقاضای یک یا دیگر محکوم شد و در انتظار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>