‘ما فکر نمی کنیم او هر چیزی اشتباه انجام داد’: تفنگ حقوق گروه جزئیات چرا تیراندازی Rittenhouse است ‘دفاع از خود’

یک سخنگوی صاحبان اسلحه آمریکا به بنیاد خبری دیلی کالر گفت که این سازمان معتقد است کایل ریتنهاوس شبی که متهم به تیراندازی به سه نفر شده بود «مجبور به شلیک در دفاع از خود» شده و دو نفر از آن ها را در کنوشا، ویسکانسین کشته است. رایس گفت به نظر می رسد ریتن هاوس آموزش دیده و با انضباط و دقت به این وضعیت رسیدگی کرده است.  سخنگو و وکيل نوجوان اين ادعا را که ريتنهاوس شورشی است يا در اختيار داشتن سلاح گرم غير قانونی است، رمزگشایی می کند.

سخنگوی صاحبان اسلحه آمریکا که یک گروه برجسته متمم دوم است، به بنیاد خبری دیلی کالر گفت اقدامات کایل ریتن هاوس در کنوشا، ویسکانسین در هفته گذشته در زمینه دفاع از خود توجیه شده است.

مربی سلاح گرم و آلن رایس سخنگوی GOA که به نمایندگی از وکلای این سازمان صحبت می کردند، اصرار داشتند ریتن هاوس ۱۷ ساله در حق قانونی خود برای حفظ خود قرار دارد که گفته می شود سه نفر را تیرباران کرد و دو نفر از آن ها را کشت، در شورش هایی که در پی تیراندازی پلیس به جیکوب بلیک رخ داد.

رایس در یک مصاحبه تلفنی به DCNF گفت: «ما فکر نمی کنیم او تا آنجا که از خود دفاع می کرد و از سلاح گرم استفاده می کرد، کار اشتباهی انجام داده باشد.» “او را تعقیب کردند، او را دنبال کردند و او مجبور شد در دفاع از خود آتش بزند.”

بر اساس شکایت جنایی به دست آمده توسط آکسیوس، ریتن هاوس هفته گذشته پس از متهم شدن به تیراندازی و کشتن یک مرد در نزدیکی یک مغازه بدن خودکار در حالی که حدود نیمه شب در حال تعقیب بود و به صبح روز چهارشنبه می رفت، دستگیر شد. در این شکایت آمده است که این جوان ۱۷ ساله به جاده دوید، فرو رفت و به زمین افتاد و گفته می شود در حالی که با عجله به او می رفتند، به مرد دیگری به سینه و یک سوم بازو شلیک کرد.

“این درک مدافع است، آیا او درک زندگی خود را در خطر فوری و یا در غیر این صورت اجتناب ناپذیر از مرگ و یا آسیب بدنی جدی است؟” رایس گفت. او می گوید: «من فکر می کنم او تماس درستی گرفته است، فکر می کنم اگر با او مبارزه نمی کرد، به شدت مجروح یا بدتر می شد، کشته می شد. فکر نمی کنم چاره ای داشته باشد، این افراد او را تعقیب می کردند و تعدادش بیشتر بود.»

ویدئوها و شکایت جنایی مورد استفاده برای متهم کردن ریتن هاوس هر دو ادعا می کنند که نوجوان قبل از اولین تیراندازی از گروهی فرار می کرده است. رایس همچنین به قانون دفاع از خود ویسکانسین استناد کرد تا نظر GOA را تقویت کند که این جوان ۱۷ ساله در مسیر اقدام خود توجیه شده است.

روزنامه نگار تحقیقی NYT نشان می دهد که کایل ریتن هاوس ابتدا شلیک نکرد. او در حال فرار از آنتیفا و آشوبگران بود که او را تعقیب می کردند در حالی که شلیک گلوله شد. pic.twitter.com/mVU3SAkWWb

— کایل کاشوو (@KyleKashuv) یدلایمخیرات 2020 اوت 27

به گزارش قوه مقننه ایالتی، قانون دفاع از خود ویسکانسین که رایس به آن اشاره کرده است، می گوید: «یک فرد ممتاز است که به منظور جلوگیری یا فسخ آنچه فرد به طور منطقی معتقد است دخالت غیرقانونی با فرد خود توسط چنین فرد دیگری است، از زور علیه دیگری تهدید یا عمداً استفاده کند.» “بازیگر ممکن است عمدا تنها از چنین نیرو یا تهدیدی در آن استفاده کند چرا که بازیگر منطقی معتقد است برای جلوگیری یا فسخ دخالت لازم است.”

رایس گفت که ریتن هاوس در محدوده قانونی قانون ایالتی عمل کرده و اصرار داشت که این کد یکی از ملایم تر در آمریکا ست، چرا که به مدافع اجازه می دهد از تهدیدها استفاده کند و اقدام پیشگیرانه دفاع از خود انجام دهد.

منتقدان اصرار دارند که ریتن هاوس توجیه نشده است.

به گزارش دیلی جانور، جان الیور مجری برنامه بحث لیبرال در یک نمایش یکشنبه گفت: «چون بیایید روشن باشیم.» “یک شورشی ۱۷ ساله با تفنگ نمی تواند نظم را حفظ کند، زیرا یک شورشی ۱۷ ساله با تفنگ در تلاش برای حفظ نظم خود تعریف اختلال است—البته اگر شما یک بیننده معمولی تاکر کارلسون باشید، نمایش که وجود دارد تا دقیقاً سه چیز را به بینندگانش آموزش دهد: آسیب اموال خشونت است، قتل نظم است، و بالش ها برای فروش هستند.”

برخی دیگر استدلال می کنند که ریتن هاوس به طور غیرقانونی تفنگ را حمل می کرده است.

نگاهی به تمام این حساب های راست انجام در تلاش برای استدلال می کنند 17 ساله در اختیار داشتن غیر قانونی از تفنگ لود شات چند نفر در دفاع از خود. حداقل در حال حاضر شما می دانید “قانون و نظم” فقط یک پیام ضعیف کد شده است، اگر شما قبل از

— آدام واینشتاین (@AdamWeinstein) یدلایمخیرات 2020 اوت 26

رایس با شخصیت پردازی ریتن هاوس به عنوان یک «شورشی» مخالف است و به اظهارات پیرس بینبریج وکیل نوجوان اشاره کرد تا طبقه بندی AR-15 را غیرقانونی کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Vodafone Mobil Ödeme Bozdurmatiktok takipçi satın alVodafone Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themestürktelekom mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Bozdurmabuy instagram followers