“ما زندگی نمی کنند در دولت پلیس’: تد کروز انفجار دموکرات ها برای ‘رانندگی یک ماشین به تنهایی’ استنادی

جمهوری خواه ایالت تگزاس تد کروز انتقاد دموکرات ها برای اجرای stay-at-home سفارشات در راه است که او فکر می کند یک خط عبور.

“این مضحک است. به Dem سیاستمداران (و به نظر می رسد تنها لذا انجام این کار به عنوان مثال گرگ در بهبهان DeBlasio در نیویورک کوپر در NC) حفاظت از امنیت عمومی اما ما نمی توانیم به زندگی در یک دولت پلیس. مقاومت در برابر استبداد و نمی سوء استفاده از قدرت است. رانندگی یک ماشین به تنهایی است و نه یک تهدید سلامت” کروز توییتی یکشنبه.

کروز بود که در پاسخ به یک گزارش از یک جوان 19 ساله پنسیلوانیا که کشیده بود توسط پلیس ایالتی — و با توجه به عدم استناد ترافیک — برای عدم اطاعت فرماندار دموکرات تام گرگ اقامت در خانه سفارش دهید. پلیس در ابتدا کشیده او را به دلیل “خودرو کد تخلف” اما تنها استنادی صادر شده مربوط به نقض فرماندار سفارش. (مربوط به: ‘102 آمریکایی درگذشت’: تد کروز دموکرات ها اجازه می دهد تا آن را برای مسدود کردن Coronavirus امداد)

استناد توضیح داد که این زن شناسایی شده توسط PennLive به عنوان آنیتا, شیفر, “موفق به رعایت نظم از فرماندار و وزیر بهداشت صادر شده برای کنترل گسترش یک بیماری مسری نیاز به بسته شدن همه غیر-زندگی-تداوم کسب و کار به عنوان 20:00 ساعت در 19 مارس سال 2020 است. به شوخ طبعی متهم می گوید که او ‘رفتن برای یک درایو’ پس از این تخلف بود و در اثر.”

شیفر توضیح داد: به PennLive که دولت پلیس به او گفت که آنها تا به حال کشیده او بیش از یک معیوب نور دم اما گفت که هنگامی که او به خانه بازگشت پدر او قادر به پیدا کردن هر چیزی اشتباه است با آن. او همچنین گفت که او آگاه از فرماندار سفارش اما “نمی دانم این فقط مربوط به رانندگی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>