‘ما در این با هم’: مردم در بیهار خاموش شدن چراغ ها در ساعت 9 شب به پشتیبانی PM مودی درخواست تجدید نظر به مبارزه COVID-19

بیان اخبار سرویس

پتنا: برای اولین بار در چنین خود به خود راه بیش از 10 کرور ساکنان بیهار روشن کردن چراغ در خانه های خود را برای نشان دادن همبستگی برای مبارزه با COVID-19 ساعت 9 روز یکشنبه.

آنها نه تنها روشن سنتی dias بلکه انفجار کراکر در آنچه آن را مانند دیوالی در 9 pm 9 دقیقه نه تنها در فقه بلکه در سراسر هند است.

کودکان و زنان و مردان دیده می شد نور dias, شمع و حتی چراغ قوه از تلفن های همراه خود.

“من هرگز دیده می شود از جمله ایالات متحده راه برای ابراز همبستگی خود در برابر شیوع COVID-19′ گفت: 60 سال Fulsundar دوی ایستاده با دیگر اعضای خانواده در حالی که حفظ اجتماعی فاصله.

‘قدرت عرضه باقی مانده است بدون وقفه و به خوبی نگهداری می شود با تشکر از CMD گروه Pratay Amrit آقا ادامه داد که نظارت بر تمام تنظیم برای ادامه قدرت تو مانع’ گفت: قدرت مکانیک Uday کومار.

پس از 9.9 pm چراغ قرار داده تا با مردم ادامه داد: روشن در خارج از خانه های خود را برای نشان دادن حمایت خود را در هند در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>