“همه ما باید وطن پرست’: کهنه آویزان پرچم آمریکا در پورتلند دادگاه

دو مرد دیده می شد جمعه دار زدن پرچم آمریکا در خارج از دادگاه فدرال در پورتلند, اورگان پس از هفته ها اعتراض وجود دارد.

تصویری گرفته شده توسط the Daily Caller نشان می دهد یک مرد در یک پیراهن سفید و یک مرد دیگر در پیراهن سیاه و سفید حلق آویز کردن پرچم. هنگامی که یک گروه از تماشاچیان در زمان موضوع را با پرچم آویزان بودن تا یکی از مردان آنها را دعوت به کمک می آیند.

“من فکر می کنم آنچه در جریان است که یکی از چیزهایی که از دست داده در حال حاضر این است که ما همه آمریکایی است. و میهن پرستی است یک نکته بسیار مهم است که” مردی که حلق آویز کردن پرچم گفت: گروهی از معترضان. “این پرچم نه تنها پایه و اساس کشور ما اما این بنیاد را تغییر دهید. و من فکر می کنم که هر شب همه چیز می رود که در بالا و پایین این خیابان … مردم در حال از دست دادن بینایی از که ما به عنوان افرادی که ما به عنوان آمریکایی ها است.”

مرد که گفت او یک جانباز پس از آن به نام هر کس به گرد هم می آیند. (مرتبط: پشت صحنه پورتلند شورش — چه بزرگترین تفاوت بین این و سیاتل CHAZ?)

تماشا کنید:

“امیدوارم با قرار دادن این پرچم و یادآوری همه آنچه در کشور ما زندگی می کنند … این خواهد شد در واقع ما را همه با هم” او گفت:. “این خواهد آورد در مورد تغییر است. همه ما باید وطن پرست. ما همه باید با هم آمده است. گرد هم می آیند و به من کمک چسبیدن به این.”

“من یک مرد سیاه و سفید – من رشد کرده ام تمام زندگی من است. من مسن تر از شما, من با تجربه تر نژادپرستی از شما” او ادامه داد. “من درخواست شما و من به شما التماس برای, لطفا, اگر شما وطن پرست و شما عاشق این کشور قطع یک پرچم.”

یکی از معترضان به او گفت “من اصلا عاشق این کشور در حال حاضر از آنجا که ما مردم در حال مرگ هستند.” وقتی پرسید که چگونه او به ارمغان خواهد آورد در مورد تغییر از معترضان گفت: “ما باید بحث را به بالاتر یو پی اس. ما باید صادقانه شروع به گرفتن این مسائل می رویم.”

تظاهرات شده اند مداوم در پورتلند از مارس 25 مرگ جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که پس از یک افسر پلیس kneeled در گردن او برای چند دقیقه فیلم نشان داد. شش هفته از تظاهرات که برخی از آنها تبدیل به خشونت باید هزینه این شهرستان حدود 30 میلیون دلار.

وزارت امنیت داخلی (DHS) مستقر ماموران فدرال در اوایل این ماه برای کمک به سرکوب تظاهرات. مردی که حلق آویز پرچم و صحبت کردن به این گروه از تماشاچیان را محکوم کرد تصمیم به استقرار ماموران فدرال گفت: “باید متوقف شود.” (مرتبط: عوامل گشت مرزی به نظر می رسد به طور تصادفی بازداشت معترضان در پورتلند و DHS نمی ارائه توضیح)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net