آب-افزایش جریان در Galwan رودخانه باید به صورت تخصصی پوشاک ضد آب احساس در هند نیروهای

توسط ANI

دهلی نو: به عنوان آب-جریان افزایش یافته است و در Galwan رودخانه نیروهای امنیتی هند در حال حاضر احساس نیاز به تخصصی پوشاک ضد آب برای نیروهای مستقر در آنجا در یک بن بست موقعیت با چین است.

طرف چینی به نظر می رسد آماده برای اعزام به نیروهای خود مستقر در Galwan رودخانه دره تخت در حال پوشیدن لباس ضد آب لباس است که اجازه می دهد تا آنها را به مرحله در آب یخ زده وجود دارد.

“وجود دارد یک نیاز احساس می شود به صورت تخصصی لباس برای استقرار در کنار رودخانه با آب سرد به عنوان جریان آب افزایش یافته است و در رودخانه با افزایش دما” منابع گفت: ANI.

طرف چینی ساخته شده است که اردوگاه در تمام طول Galwan دره رودخانه تا نزدیکی هند گشت نقطه 14 آمده است با تخصصی لباس که در آن بخش پایین تر از مبارزه با لباس ساخته شده از مواد ضد آب است که اجازه می دهد تا آنها را به گام به آب منابع گفت.

این Galwan رودخانه پس از نشات گرفته از عکاسی چانه عبور از خط کنترل واقعی (لاک) و ادغام با Shyok رودخانه در نزدیکی هند PP-14.

قبل از آن نیز در حالی که گشت زنی در منطقه از متر-120 پست به PP-14, هندی, نیروهای امنیتی تا به حال به داخل رودخانه آب که خیس, کفش های خود را گفتند.

منابع گفت: لباس چینی می تواند کمک به آنها در اجتناب از تعداد بیشتری از هیپوترمی تلفات در طول Galwan ولی برخورد در 15 ژوئن با سربازان هندی.

سمت هند نیز خود را برای آماده سازی ممکن است طولانی مدت استقرار در Galwan دره و مناطق دیگر که در آن چینی ها مستقر کرده اند به شدت در طول لاک.

در تمام طول لاک از لاداخ بخش به آروناچال پرادش ارتش چین انجام داده است سنگین استقرار و نه نشان دادن هر گونه نشانه ای از تنک کردن با وجود برگزاری مذاکرات در سطوح مختلف با سازمان.

چینی تجمع آغاز شده بود در اطراف مارس 4 تقریبا دو ماه پیش زمانی که آنها راهپیمایی در امتداد لاک زدن به نقاط مختلف از جمله انگشت, منطقه Galwan دره DBO بخش PP-15, چشمه های آب گرم و Ghoghra.

چینی ها نیز با تقویت مواضع خود و نیروهای مقاومت در مناطق که در آن آنها می آیند و این است که درک که آنها در حال استفاده از زمان در مذاکرات برای ایجاد بیشتر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>