اسلام آباد: کمیته حمایت از روزنامه نگاران انتقاد پاکستان به دولت جدید اقدامات نظارتی با هدف قرار دادن سیستم عامل رسانه های اجتماعی در پاکستان که در آن رسانه ها قرار گرفته اند به رشد سانسور و فشار پس از انتخابات نخست وزیر عمران خان در سال 2018 است.

با توجه به پیش نویس قانون دیده شده توسط AFP جدید اقدامات اعلام کرد در اوایل این هفته خواهد هموار کردن راه برای اجازه دادن به مقامات پاکستانی به درخواست برای حذف مطالب غیر فعال کردن رمزگذاری و تقاضای شرکت های باز ادارات و میزبان مراکز داده در داخل کشور است.

“این سخت است اما مبهم و قوانین تصویب شده توسط کابینه فدرال پاکستان را تهدید می کند توانایی از روزنامه نگاران به گزارش اخبار و برقراری ارتباط با منابع خود گفت:” استیون ساقی, کمیته حمایت از روزنامه نگاران آسیا هماهنگ برنامه.

“دولت باید بلافاصله معکوس دوره و به دنبال رایزنی های گسترده ای با قانون گذاران و جامعه مدنی از جمله رسانه ها در مورد نحوه ادامه با هر گونه قوانین و مقررات.”

پاکستان را علم و فن آوری وزارت فواد چودری در دفاع از این اقدامات است.

“در حال حاضر ما یک تنظیم برای کنترل محتوای مضر در رسانه های اجتماعی, اما آن را تا به چیزی برای انجام با محتوای سیاسی” وزیر گفته است: جمعه.

“اگر کسی یک پیشنهاد برای بهتر این ساز و کار و حمایت از آزادی بیان ما گوش خواهد داد.”

پاکستان کارشناس حقوقی یاسر حمدانی با این حال در توصیف این اقدامات به عنوان “خلاف قانون اساسی” گفت: قانون بود “طراحی شده برای محدود کردن آزادی بیان در این کشور”.

Facebook کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد اقدامات جدید در هنگام تماس با خبرگزاری فرانسه در حالی که توییتر و یوتیوب نیست, پاسخ به سوالات.

در سال های اخیر فضا برای مخالفت منقبض شده است بیشتر در پاکستان با دولت اعلام كردم در شبکه های اجتماعی و رسانه های سنتی خانه های decrying فشار از مقامات آنها می گویند منجر به گسترده خود سانسوری.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net