تماشا کنید: تهمت messes تا در حالی که تلاش برای تلفظ Tendulkar, Kohli نام

تماشا کنید: تهمت messes تا در حالی که تلاش برای تلفظ Tendulkar, Kohli نام

رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ممکن است نشانه رفته ستایش در هند cricketing ستاره Sachin Tendulkar و Virat Kohli, اما او قطعا نمی دانید که بسیار در مورد چگونه نام خود را تلفظ می شود.

رئیس جمهور آمریکا صحبت شد در یک تجمع در احمدآباد در سفر اخیر خود به هند است. در طول سخنرانی خود مغلوب ساختن پیشی جستن به جمعیت گفت که Kohli و Sachin شد برخی از “بزرگترین بازیکن در جهان”.

این راه او تلفظ Sachin و Virat که تولید و خنده دار, واکنش رسانه های اجتماعی.

این بود که تنها نام است که رئیس جمهور ایالات متحده تا به حال مشکل از تلفظ ، مغلوب ساختن پیشی جستن سعی کردم به قول راهب هندو Swami Vivekananda اما داد تا در نیمه راه از خنده آن را خاموش.

“به عنوان بزرگ مذهبی, معلم, Swami Vive..kamun…nund یک بار گفت:” لحظه ای که من ایستاده در احترام قبل از هر انسان و دیدن خدا در او که لحظه ای هستم’,” او گفت:.

این بود تنها بخش جالب از مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی ، مانند دیگر افراد مشهور بین المللی قبل از او در ادامه به ذکر معروف, Shah Rukh Khan, دانلود فیلم Dilwale Dulhania Le Jayenge.

مغلوب ساختن پیشی جستن در بازدید از تاج محل بعد از آن در روز دوشنبه با بانوی اول ایالات متحده Melania Trump. پست گزارش داد که مقامات شهر ساخته شده است یک دیوار بزرگ برای پنهان کردن از دید یک حلبی آباد در نزدیکی مسیر از مغلوب ساختن پیشی جستن کاروان.

مغلوب ساختن پیشی جستن را در دیدار با همتای هندی Ram, Nath Kovind و مودی در روز سه شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>