سازمان دیده بان پیش نمایش برای آینده ‘Westworld’ قسمت ‘گذشت گرو’

هفتمین قسمت از “Westworld” فصل سه به نظر می رسد مانند آن را برای رفتن به عجله آدرنالین.

HBO کاهش یافته است که پیش نمایش برای “گذشت گرو” اواخر یکشنبه شب پس از “Decoherence” پخش شد. ما در حال آمدن خاموش عالی قسمت ششم, و آن را نمی خواهم نگاه همه چیز را آهسته در قسمت های آینده. (نقد و بررسی: ویلیام یابد و هدف خود را در “جدید Westworld’ قسمت ‘Decoherence,’ Maeve است در تنگنا در برابر دولورس)

قضاوت از پیش نمایش “تصویب پیاده” را به شدت تمرکز بر دوستانم و خود را شکوفا رابطه با دولورس.

آن را در زیر.

ما می دانیم که دوستانم به نوعی از پس زمینه نظامی و ما می دانیم که بهترین دوست خود (با بازی Kid Cudi) درگذشت و در یک ماموریت.

مرگ دوست خود شده است اشاره شده چندین بار در فلش بک و سند چشم انداز. در حال حاضر آن را مانند به نظر می رسد مخاطب را در نهایت به دیدن آنچه که اتفاق افتاده است.

این نیز مهم است به یاد داشته باشید که دوستانم به نظر می رسد به داشتن افکار در مورد دولورس’ طرح بزرگ جهان در هرج و مرج است.

آیا او در نهایت به نوبه خود در برابر او ؟ به نظر می رسد مانند ما نمی توانیم حکومت آن را. همانطور که همه ما می دانیم با “Westworld” این بهترین به بانک غیر منتظره اتفاق می افتد.

Aaron Paul Caleb GIF by Westworld HBO - Find & Share on GIPHY

ما تنها دو قسمت چپ! فصل سه پرواز می شده است حق با ما است اما من شده است با بهره گیری از آن همه است. لحن در یکشنبه شب به گرفتن قسمت هفت.

آن را باید یک زمان بزرگ!

Season 3 Trailer GIF by Westworld HBO - Find & Share on GIPHY

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de