سازمان دیده بان آخرین پیش نمایش برای HBO آینده فیلم بد ‘آموزش و پرورش’

HBO کاهش یافته است یک پیش نمایش جدید برای فیلم های آینده “بد آموزش و پرورش است.”

طرح هیو جکمن فیلم با توجه به HBO یوتیوب توضیحات به شرح زیر است:

کارگردانی شده توسط Cory فینلی و بر اساس یک داستان واقعی از یک دانشجوی خبرنگار شروع به ردیابی اختلاس در Roslyn مدرسه منطقه در لانگ آیلند پس از دستیار سرپرست باعث می شود یک اشتباه مهم که نکات در فساد است که دهانه بیش از یک دهه. دکتر فرانک Tassone با بازی هیو جکمن به عنوان سرپرست منطقه است که او رهبری به بهترین چهارم در کشور است. او را مجبور به مقابله با خرید اینترنتی از این رسوایی و تلاش برای محافظت از دیگران و خود.

شده اند وجود دارد چند پیش نمایش در حال حاضر منتشر شده توسط این شبکه ها یکی است فقط یک نشانه بیشتر فیلم احتمالا بسیار جذاب است. (نقد و بررسی: ویلیام یابد و هدف خود را در ” جدیدWestworld‘ قسمت ‘Decoherence,’ Maeve است در تنگنا در برابر دولورس)

آن را در زیر.

“بد آموزش و پرورش” می رسد مارس 25 در 8:00 EST, و این ممکن است کامل فیلم برای کشتن برخی از زمان در طول coronavirus قرنطینه.

ما همه به دنبال برخی از آتش محتوا و من فکر می کنم آن را ایمن می گویند “بد آموزش و پرورش” با هیو جکمن به نظر می رسد بیش از اندازه کافی خوب برای گرفتن کار انجام می شود.

این یک داستان واقعی و آن را به انواع پستانداران گوشتخوار دله در آن! چه بیشتر می تواند شما می خواهید ؟

در بالای جکمن درگیر ری رومانو نیز در بازیگران. از آن خواهد شد یک ناامیدی اگر “بد” آموزش و پرورش نیست یک جهنم از یک فیلم خوب.

خوشبختانه من ایمان کامل و اعتماد به نفس در HBO برای دریافت کار انجام می شود.

لحن در شنبه شب در HBO و اجازه دهید ما می دانم آنچه شما فکر می کنم در نظرات!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de