سازمان دیده بان | New York Post, روزنامه نگار, مسخره, هندی, خبرنگار در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پايه بلند كن بادي شهروندان بخار

توسط سرپرستان

دهلی نو: یک ویدئو کلیپ از ما روزنامه نگار ساخت چهره در یک هندی خبرنگار ما در طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کنفرانس مطبوعاتی در دهلی نو در روز سه شنبه رفته ویروسی ترک بسیاری از Twitterati خشمگین.

یک کاربر توییتر به اشتراک گذاشته شده در این ویدئو با عنوان “چه کسی است که خبرنگار در سبز تمسخر یک خبرنگار? من شرط می بندم او فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن نژادپرست است.”

“نه یک قطره از خود آگاهی است. من امیدوارم که این می رسد به او,” او اضافه شده است.

در این ویدئو ویروسی که خبرنگار می تواند دیده می شود پرسیدن یک سوال به مغلوب ساختن پیشی جستن. ما روزنامه نگار نشسته پشت سر او دیده می شود می تواند درخواست کسی است که این مرد’ و سپس نگه داشتن کف دست او را روی گونه خود را و ساخت چهره در هند کاتب.

عنوان پست رفت ویروسی در رسانه های اجتماعی مملو واکنش های. یک کاربر نوشت: “این چیزی است که مردم آمریکا باید خود را ببینید. این نه بی طرفانه روزنامه نگاران. آنها حزبی هک. آنها از طرف ADNC و آنها فوران ‘نفرت مغلوب ساختن پیشی جستن’ روایت تبلیغات 24/7.”

دیگری نوشت: “من متوجه نارسی با بسیاری از این خبرنگاران فکر می کنم آنها بی سواد هستند.”

یک پست به عنوان خوانده شده, “او صورت عبارات نشان می دهد که چگونه متنفر رسانه ها در حال حاضر است.”

“اغلب این افراد باید بسیار کوچک جهان. کوچک فکر و بی اعتنا” کاربر دیگری گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>